Crime Inc. (1984) (seriál)

Tohle by už neska nešlo natočit, páč by to bylo celý rozmlžený, aby to neurazilo woukistický kretény

Švadlena (2015)

Jak správně pálit odpad v australské osadě aneb co se může stát, když to Marigold přetáhne s tonikem

Perfektní den (2015)

Luxus a přepych. A ještě soundtrack. Po hodně dlouhý době mi bylo líto, že film končí

Gladiátor (2000)

Další film, který je lepší vidět v původním znění. Russel ještě ranař, šermovačky, štramanda v bílejch šatech. Supr pankáč v aréně, kterej to koupí palicí do číra ještě dřív, než se stihne rozehrát. Má to koule, má to atmosféru, soundtrack poslouchám ještě dneska

Strážci - Watchmen (2009)

Moc známých herců v tom nenajdete, což je pro spoustu lidí důvod se na Strážce nepodívat. Ale to by byla velká škoda. Už za The Times They Are a Changin při úvodních titulcích tam ode mě mají strážci tři hvězdy na kříž. Protože na pěti minutách nám dají víc emocí, než Rózamunda Pilcherová během dvou hodin. Trošičku mě nebavila poslední pětina, ony tři hodiny jsou tři hodiny, to se nedá nic dělat. Hvězdička za kameru a hvězdička za Rorschacha.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kdo nefandí kočičákovi, není náš člověk. Svělý seriál, který se marně pokusili pitomci zabít rádoby pokračováním. Grafika, náplň dílů, zvuky boing a splash. Nádhera

Bláznivá dovolená (1983)

nejlepší ze série bláznivá dovolená, pátá hvězda je jednoznačně za beverly d´angelo

Vesničko má středisková (1985)

Tenhle film mám prostě rád a rouhačsky dodávám, že má pro mě podobnou atmosféru prvních slunce seno... Respektive je zcela uvěřitelný

Světáci (1969)

Lze vidět stále dokola bez toho, že se omrzí. Unikátní dílo, které si zamilujete nebo ho budete nenávidět (jako václav klaus)

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Plno hlášek k zapamatování. Navíc velký comeback Oldřicha Nového - na co? na co? na co? Aha, nashledanou. Když se k tomu přidá moravský klobůk, čistá pětihvězda