Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Seriál pro nenáročné diváky. Pokud vam nevadí, že hlavní hrdninka má na sobě make up ve dne v noci, se svou subtilní postavou eliminuje statné chlapáky, stále někam popojíždí autem, je tam 89 dalších zápletek, malé děti se také podílí na vyšetřování, atd další nenormálnosti, tak hurá, dejte si toxicky na jeden zátah...

Pohádkář (2014)

Ve filmu se v podstatě nic nestane, nuda

Dívka z Osla (2021) (seriál)

Po shlednuti celé série jsem velice rozpačitý...aneb Fauda je jenom jedna. Bohužel některé nelogické konverzace a scény házejí tuto sérii do druhé ligy.

Kfulim (2015) (seriál)

3 hvězdy , prvni serie velice kvalitní, ale posledním dílem to úplně shodili do laciné ligy. Proto druhou sérii zřejmě vynechám. Velká škoda.

Osudové pokušení (2020)

Po divoké známosti na jednu noc, Derrick (Michael Ealy), úspěšný sportovní agent, sleduje, jak jeho dokonalý život pomalu mizí, když zjistí, že sexy a tajemná žena, pro kterou riskoval všechno, je odhodlaný policejní detektiv (Hilary Swank), který ho zamotává do svého posledního vyšetřování. Jak se zoufale snaží poskládat kousky dohromady, padá hlouběji do její pasti, riskuje svou rodinu, kariéru, a dokonce svůj život. FATALE je napínavý a provokativní psychologický thriller a nepředvídatelná hra na kočku a myš, kde jedna chyba může změnit váš život.

Pražské orgie (2019) odpad!

Proboha proč? To je urážka filmařiny po všech stránkách. Zbytečný čas a ostuda. Nechápu, že režisérka Pavlásková mohla tohle natočit.

Elita (2018) (seriál)

Jsem rozpolcený... zápletka a děj akce slusný, ale ty dialogy některých postav, včetně prezentace bohatství a komentáře a postoje ,,šlechty., mi přijde přestřelený a nevěrhodný

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

To snad nemyslíte vážně! Pokud někdo tomuto filmu dá 1 hvězdu za přírodu, jsem schopen malilinko pochopit. Ostatní je stoka blbosti a amatérismu. Jak hluboko ješté musí spadnout folmové řemeslo u nás? Dokud se najdou firmy a subjekty, který to zaplatí, tak tohle peklo neskončí. Bůh ochraňuj české filmaře