Bohemian Rhapsody (2018)

Královsky jsem se bavil. Ano neznám dokonale historii kapely Queen a tak mě nevadilo, že některé písničky nazapadaly chronologicky do děje, že herec měl jeden vlas jinak než Freddie. Prostě krasný film, který mě v mnohém překvapil a velice doporučuji jít na něj do kina, které umocní zážitek.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Ke konci uz to mozna na me bylo dlouhe,ale chapu ze neslo ani jednu z techto pisnicek vynechat.Ja osobne bych videl radsi vic veci jako rozohovory s tanecniky jak se to vse pripravovalo ten drill jak vsichni makaj na tom samem.Verim ze kdyby se uskutecnil tento koncert , byla by to opravdu jedna z nejvetsich udalosti v hudebnim svete...

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vy si tady piste co chcete-tento film je paradni-nadherne zpracovane akce (byt tu podle nekterych nejsou) atd. Kdyby jste si sobe vycitali veci,ktere vycitate tomuto filmu-jak by se tu krasne zilo :D

Zastav a nepřežiješ (2006)

Konecne film co nekonci happy endem.Je to svizne aod zacatku do konce zadne zbytecne natahovani-dobre se na to koukalo

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Opravdu po filmu zajit si na "jedno" byla velice dobra volba. Film me mile prekvapil a misty i rozesmál-nelituji penez vložených do vstupenky :)

Test (2003)

Tak cim zacit-je prave 2:18 a ja prave dokoukal na tento film.Zaver byl ale pro mne natolik zmatenej,ze nevim jestli je to unava,nebo neco jineho, co zpusobilo nepochopeni filmu.Na zacatku jsem si rikal-jo to je presne to co hledam na vecer,ale posledni cast filmu se pro me tak nepochopitelne zvrhla,ze ted nevim cio byla realita a co jen test a vubec kdo je ten spatnej a kdo s kym spolu tahne a naslo by se toho urcite vic!nicmene herecke vykony jsou velice uspokojive a proto 3*

Nebezpečné myšlenky (1995)

Jo tak toto je hodně starej kousek,ale rad si ho po delší době pustím,což se u jiných řícz nedá.proto 4* :)

Maximální limit (2005)

No po dlouhé době film co mě opravdu zaujal.Výborné herecké obsazení,hudba prostě vše.

Rychlý Stripes (2005)

Toto hodnocení dávám za český dabing-naprosto boží.Když jsem tento film měl s titulky, tak jsem se ho ani neodvážil pustit.Shledl jsem ho až s dabingem a musím přiznat že místy jsem smíchy brečel.Můj favorit je Pelikán alias husa alias Hezucký