Pohádka pohádek (2015)

Vlastně se musím přiznat, že na film jsem se kouknul jen kvůli Šelmě Hájek. Představoval jsem si ji v roli sexy královny vil. A ono nic. Spíš nuda. Jen super výprava a kostýmy.

The Loved Ones (2009)

Na zabití času ok. A místy i pobaví. Pro mě absurdní drama. Horor ani omylem.

Firma (1993)

John Grisham má tu smůlu, že jeho dílo vezme většinou do rukou nějaký žabař a vyleze z toho nemastné neslané drama. Čert vem kvalitní obsazení.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Tak debilní až to bylo zábavné. V žádném jiném seriálu jsem se nesetkal s tak nelogickým a hovadským jednáním postav, které pak vedlo k enormnímu počtu mrtvých - ten seriál je vážně drsný - a to tam hrajou teens - herci a herečky povětšinou držky - až na hlavní představitelku a tu černovlasou běhnu, co se pak přidala k místním domorodcům - už nevím jména - a nehodlám to dohledávat - závěr seriálu tedy open season III díl je pak jedno velké, obrovské, gargantuovské WTF !!! - není tady snad jediná věc, myšlenka, nebo scéna, co by dávala smysl.

Nightlight (2015)

Pár opravdu povedených lekaček. A přišlo mi, že ti mladí herci/čky to zvládli bravurně.

Noční směna (2014)

V rámci duchařiny ten nudnější a ne nervy "drásající" horor ? ... no spíš drsná komedie. Ale hlavní představitelka je fajn, pohledná, ... jen měla sakra blbej den , teda noc.

Bombakšeft (2002)

Ušlo to. Pár dobrých vtipů tam najdete.

Vánoční horor (2015)

Obyčejné, ale zabavilo. V jednoduchosti je síla. V lacinosti může být zase zábava.

Marťan (2015)

Kdybych toto neviděl, nikdy bych nevěřil, že Scott natočil nudné a nenápadité sci-fi ... a to jsem už přetrpěl Promethea ... Matt Damon zahrál to, co měl. Ale tím to končí. Přežití na Marsu není přežití na pustém ostrově, a už vůbec to není "pohoda" jakou prožíval Matt, tedy jeho postava ve filmu. Kde jsou nějaké emoce, nějaká beznaděj a pak vzdor a pak boj o přežití ... to je jen kecání do videologu ... Žádná scéna hodná zapamatování. Žádná pořádná invence se opět nekonala. Super vizuál nestačí. U Ridleyho je to málo. Další zklamání od pana Ridleyho.