The Well (2014)

Během sledování jsem cítil jak "usychám" ... nuda ... jak ta nejhlubší studně ... brr ...

V hlavě (2015)

Animace a nápad skvělý. Tvůrci v Pixaru se předhánějí, kdo z nich má větší fantazii a vytvoří originálnější dílo ... jen tak dál ... bohužel je tu málo vtipu ... málo gagů ... to děti asi nedocení ... pár fakt vtipných momentů tu je ... hlavně mimika postav je super ... já bych chtěl více vtipu ... více smíchu ... dyť je to pro děti ... a ty sotva docení abstraktní přesah myšlení tvůrců, což je momentálně pro mě vrchol tvorby v animovaných filmech ... zajímá mě, kam to bude směřovat ... tohle překonat bude chtít najmout snad jen Mijazakiho.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Animace povedená. Občas drsná a atmosférická bitka. Tím to končí. Děj nedává vůbec smysl. Je to totální hovadina. Dodíval jsem všechny díly jen v domnění, že nějaké rozuzlení přeci jen nastane. Marně ! Blbost až do poslední minuty. Na rozdíl od Japonského diváka nemám tolik trpělivosti.

Fantastická čtyřka (2015)

Tohle bylo hodně trapné ! Vždyť už to jednou natočili ... a bylo to taky debilní ... tak proč to dělaj znova jen po vzoru Hunger Games a podobných píčovin, kde vedou "teen" ... tohle je ale spíš pro "kids". Škoda času !!!

The Boy (2015)

Až na konec filmu je to velmi nudné. Konec je ovšem takový, že se vyplatí vydržet do konce ... a pokud možno neusnout ...

Cop Car (2015)

Nuda. Hrozná nuda ! Slanina tam jen běhá a běhá a hlásí do rádia ... a nic se neděje ... nedokoukal jsem to ...

Šibenice (2015)

Má to velmi dobrou atmosféru. V koupelně jsem si nechal svítit ... i když je hlavní představitel neskutečné hovado, občas se mu povede dobrý vtípek ... pobaví ... jen konec je debilní a laciný ... jen za tři *. V rámci foundfootage u mě fakt dobrý.

Klementýnka (1985) (seriál)

Dobré. A i dost drsné. Jako děcko jsem to hltal. To je ale dávno, ach ta nostalgie.

Šingeki no kjodžin (2015)

Takhle zvrácenou hovadinu můžou natočit fakt jen Japonci. Brutální akce ok, jinak těžká nuda a děj pro mimoně.

Norimberk (2000) (TV film)

Vážení diváci, vážení uživatelé ČSFD, tak vážný film na tak vážné téma si zaslouží vážný a promyšlený komentář. Předem upozorňuji všechny chytráky a intelektuály, že mám načteno jen minimum ohledně dané probletiky, abych měl více jasno. Nejsem v žádném případě historik, fanda dějepisu, fanda reálií Německa nebo teoretický fanatik světových válek ... dovolím si tedy jen svůj skromný názor, takové shrnutí myšlenek a pocitů, které ve mně vyvolal tento snímek. Snímek je to bezesporu kvalitní, s výtečnou kamerou, brilantními hereckými výkony (Brian Cox v čele), silným tématem a poutavým zpracováním. To, že Američané jsou pokrytci a tupci svým způsobem mi nevymluví nikdo - ani při křížovém výslechu během Norimberského procesu - svržení atomových bomb na dvě japonská města a posléze obviňování Germánů ze zabití mnoha nevinných je toho jen jedním z mnoha příkladů - ten, kdo toto schválil, to taky rozhodně neměl v hlavě pořádku - podobně jako Hitler - jsou to velmi rozdílná čísla, ale princip je stejný - a navíc, jen Amíci umějí a dělají pořád, že do filmů za každou cenu ať už je téma sebevážnější, nacpou tu romantiku, aby i ženské publikum si přišlo na své - či co ? - to sem vůbec nepatří a téma to zbytečně odlehčuje a odvádí od podstaty - za to strhávám * - i když, přiznávám, že jsem jim to přál - Baldwin je schopný herec a ta herečka byla fakt atraktivní - fungovalo to - nicméně zbytečné - zpět k tématu - také nechápu, jak bylo možné, že jeden člověk dokázal doslova oblbnout celý národ takovými nesmysly a hrůzami - já to vidím jako že blbec byl na správném místě a ve správnou dobu začal lidem říkat, co chtěli slyšet, v té době bylo zrovna Německo dost zoufalé, tak jim zahrál na notu ... ale nikdo mi nebude vykládat, že normální, soudný, inteligentní člověk dělá to, co dělali oni. Neptat se a konat, plnit rozkazy, oddat se autoritě - tak jsou vychováváni - tak je jim to vštěpováno od narození - to je jeden z vysvětlujících faktorů ? - to neberu ani náhodou - pak je vinen celý národ, (jak bylo tázáno během procesu ... žalujeme jednotlivce nebo celý národ ???) - jako národ idiotů, omezených kreténů, bez vlastního rozumu a morálních zásad - na druhé straně je těžké přesvědčit většinu, když jste sám - takže nechat se zabít (protože jsem proti říši, proti Vůdci, proti fanatickýmu, psychopatickýmu, zakomplexovanýmu mentálovi), nebo házet děti do pece ... to dilema bych nechtěl řešit ... nikdy ... musí to být čirá hrůza ... ještě větší hrůza, že někteří lidé té doby vůbec neukázali ani špetku lítosti, ani špetku (jak tvrdil doktor) empatie, to není normální, když vezmeme v potaz, co prováděli a čemu přihlíželi (rádi, se zanícením / museli, co jim zbývalo) a s čím i třeba souhlasili, dokonce to glorifikovali ... tím nejsou pro mě lidé a nemají být souzeni jako lidé ... mají být utraceni jako škodná zvěř ... tak zní verdikt tribunálu, kterému předsedá Hapretor !!!