Vesničko má středisková (1985)

Zajdi do krematoria! Ať víš, jak to tam vypadá! Povedený český film. Takových je bohužel málo. V dnešní době.

Úhel pohledu (2008)

Jinak obyčejné, ale líbilo se mi hodně, jak to prostě ukázali z více úhlů pohledu. Nic extra originálního, já vim, ale to provedení bylo velmi poutavé. A Dennis Quaid k tomu.

Výměna (2008)

Eastwood v režii? Už jste od něj viděli špatný, nezáživný film? Já tedy ne!

Hvězdná pěchota (1997)

Skvělá parodie, či co to má být. Jen škoda, že tam nehrají pro mě oblíbení herci/čky. Koukal bych na to pak častěji. Brouci jsou super. Hypoteticky - co kdyby Verhoeven zkusil zfilmovat "Starcraft" ?

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Nejlepší horor (jeden z nich) - pro mě spíš thriller - co jsem viděl. Drsný, místy i "vtipný", ke konci překvapivý. Tímto snímkem by dal otevřít nový žánr - Chytrý Gore - tzv. "Smart Gore". Čili hnus, krev a lítající končetiny v překvapivě dobrém a napínavém ději.

Náš vůdce (2008)

Super sonda do opuštěných duší, a jak to dopadá, když labilní jedinec nemůže někam patřit. "Latentně" ukázaná psychologie subkultur.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Levné béčko, však vtipné, dobře zahrané, s trikami v pohodě a dobrou hudbou.

Motel smrti (2007)

Výjimečně jsem zde fandil ústřední dvojici a ne vrahům. Ten chlapík byl fakt chytrý. Dobře, že přežil.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Na české poměry nechutný, drsný a dobře vymyšlený filmek. Nevadí, že to celé působí amatérsky a hrozně lacině. Tvůrce z toho vytřískal co se dalo, a to já oceňuji. - až na ty žvásty o Bohu - místy to už fakt nudilo.