American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Viděn první díl. Zároveň můj poslední. Dále nezájem. Divné, nezáživné, nestrašidelné. Ale uklízečka byla sexy. Hádejte která.

Harry Potter a jeho 50 nej (2011) (TV film)

Jen pro fandy. Nic pro mě. Ústřední trio mohli lépe vzhledově upravit. V prvním a druhém filmu vypadalo toto trio roztomile. V tomto dokumentu Harry vypadal jako laksně oholený a smrsknutý Hagrid, Hermiona jako nezletilá hentai a Wesley jako retardovaný fricek. Měli fakt ránu, jak se říká. Farewell, Harry!!!

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965)

Tak tohle byla přímo ukázková debilita. Jedna hvězda jen za kozy. Jinak děj o ničem, herci o ničem, herečky taky o ničem. Myslel jsem, že když Russ Majer měl nějaký pletky s "Playboyem", budou ty ženský fakt hezký. Ale hlavní záporačka vypadala spíš jak chlap s přidělanejma kozama, blondýna neměla hezký břicho, hlavně že ho pořád ukazovala, ruska měla divný oči, takovej nepovedenej klon asiatky. Můj první a poslední film od Russa Majera. Russ Majer Never More!!!

Čaroděj ze země Oz (1939) odpad!

OMG! WTF! Tohle je vrchol amerického kýče a nevkusu! Dyť se na to nedá dívat?! Nemyslím si ani, že by na to děcka vydržely koukat. Písničky sem musel přetáčet. Opravdu šílená kombinace barev, kostýmů, zpěvu a přiblblých dialogů.

Vodní svět (1995)

Drahé, líbívé, zábavné. Proč by to tak nemohlo dopadnout? Pohádkové sci-fi, řízlé romantikou. To můžu.

Brutální Nikita (1990)

Zabijácká klasika. Nikita je jenom jedna. Ta Bessonova. Jedna * navíc za Rena.

Drž hubu! (2003)

Skvělé gagy. Upřímný útok na bránici. Reno a Depardieu dvojice k pohledání. Skvěle funguje. Francouzi komedie uměj. Když chtěj.