Mrtvý muž (1995)

Mám rád Jima Rarmusche, ale tetno kousek mi popravdě přípš nesedl. 1. polovina úchvatná, výborné hlášky a zajímavé postavy. Druhá půle zlouhavá, psychadelická a ty skřeky kytary leckoho by dohnaly k šílenství. Popravdě jsem se nudil a usínal.

Až na konec světa (1991)

Šílenost. Doporučuji director's cut, jinak smysl a poselství filmu zaniká. Poslední část filmu je úplně mimo. Hodnocení zachraňuje parádní výkon hl. představitelky Solveig Dommartin.

Uvězněni v čase (2007)

Škoda, že ten konec je takovej nedotaženej,necméně to není příliš komplikovaný a hlavní hrdina je dosti tupej, než mu něco doje. Takže pouze 3* -Héctor 11

Lady Terminator (1989)

Ani jsem nedoufal, že bych to tu mohl najít. Viděno před 22 lety několikrát za sebou s originálním rychlodabingem a jedná se o samozřejmou klasiku nejvyšší vytříbenosti.

Gottwald (1986) (seriál)

No jo, Kléma byl prostě kádr a kabrňák :-) Škoda že hlávní roli nesvěřili Moučkovi. Okres na severu je stále jednička

Občanský průkaz (2010)

Příběhově i stylově slabší dvojče filmu A bude Hůř. Ale i tak příjemné překvapení.

Stateční strážci (1978)

Nečekaná komediální lahůdka ve stilu smrtícího meteoru od stejného režiséra s Jamesem Tienem a Jackie Chanem v hlavní roli. Samozřejmě obsahuje standardně zmatený závěr, těžko pochopitelný a zmatený pro nás evropany.

Spojení Shaolinů (1966)

Na ten rok výroby je to vcelku slušná zábava s květnatým hudebním číslem uprostřed. Choreografie soubojů ještě za moc nestojí, ale vynahrazeno využitím značného množství polystyrénových kamenů

Útěk ze Sibiře (2010)

Nevím čím to je, ale před devíti lety viděné Bílé peklo ( So weit die Füße tragen), mě dokázalo daleko více vtáhnout do děje, bylo daleko zábavnější a událo se v něm daleko více než v útěku ze sibiře. Ale i tak Jedná se o velmi realistický a kvalitní film , který určitě stojí za vidění.