Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
95. nej uživatel Německo
1 fanoušek
/ 1 bod
annieta
Anna :)
Německo
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Život je krásný
(1997)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Sophiina volba
(1982)
Pýcha a předsudek
(2005)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Requiem za sen
(2000)
Zelená míle
(1999)
Sedm
(1995)
Memento
(2000)
Pan Nikdo
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
95. nej uživatel Německo
1 bod
Fanklub
(1)
Yarpen
Časové pásmo bylo změněno