Zabití posvátného jelena (2017)

Kvalitně natočená kokotina. Lanthimos by se měl raději věnovat režii a psaní scénářů nechat na někom jiném.

Ant-Man (2015)

Nejsem moc fanda Marvelu a komixů, ale tohle mě bavilo. Je to super zfilmované, navíc Ant-Mana hraje sympaták. Film nepostrádá ani vtip, je udělaný tak, že je ideální ho vidět s potomkem. Za mě 70%.

Labyrint: Útěk (2014)

Zklamal závěr a vysvětlení celé situace. Díky tomu vypadá film hloupě. Ale čert to vem, mě to bavilo a to je hlavní. Rozhodně jsem se nenudil, nápad je to originální i když ne zrovna dokonalý. 70%

Robocop (2014)

Zklamání, bohužel. Nemá to pořádný děj a nevynahradí to ani nějaká super akce. Jediné co je ok, je to zpracování a pozlátka toho všeho, ale ještě aby ne, za ty milióny. 55%

Síla života (2014)

Mám rád dobrodružné westerny, ale tohle fakt ne. Tommy Lee Jones by měl radši zůstat jen u hraní. Slabší 2, 30%.

Komorník (2013)

Pro mě dost velké překvapení, je to na hraně 4 a 5. Když bych ten film měl vystihnout jednou větou, tak je to takový slabší Forrest Gump pro černé. 84%

Nepřítel (2013)

Hrozně sračkoidní závěr. Film byl celkem koukatelný, zdálo se, že to bude 4 hvězdičková podívaná. Ale na místo nějakýho vysvětlení příběhu, nebo zajímavého rozuzlení z toho vylezlo tohle. Nebaví mě tyhle rádoby umělecký filmy, který neví jak zaujmout, tak se splácá nějaká nelogická kravina s cílem zaujmout. 45%

Tísňová linka (2013)

Je to mezi 3-4 hvězdičkama. Původně jsem dal 3, nejspíše kvůli závěru jsem se k tomu přiklonil. Na druhou stranu mě film bavil, je to zase něco nového a tak tu šedou trojku mažu. Za mě slabší 4, 70%.

47 róninů (2013)

Dalo by se to v určitých ohledech srovnat s filmem Poslední samuraj, akorát jsou tam zapracované i prvky fantasy. 47 roninů je určtě slabší film, ale hodnocení tu je postavené tak, že oba filmy hodnotím stejně. Zatímco Poslední samuraj si zaslouží minimálně 80%, tak tento snímek může být rád za mých 70%.

Let (2012)

Velmi dobrý scénář, problematika závislosti zanesená do letecké nehody. Bylo tam pár scének, které si mohli odpustit, ale i tak velmi dobré. 80%