Wally Mroz

<< předchozí 1 2
    • 20.6.2013  03:25

Nejlepší seminář angličtiny vůbec :D

• 14.2.2013  21:30

Super film, až na hlášku "Fuck me like a cop, not like a lawyer" to shledávám urážlivé a zcela zavádějicí :D

• 24.12.2012  00:20
    Želary (2003)

Tímto směrem by se český film měl ubírat a ne tlačit peníze do Troškových uřvaných zvráceností typu Doktora od jezera hrochů, nebo Kameňák, popřípadě zfilmováním dalšího literárního braku od Wievegha.Když se dívám na film, tak nepotřebuji zakopnutí a následný pád, nebo výbuch v každé scéně.Češi umějí dělat filmy, proč například netočit podle historických postav, životy lidí, jako jsou Masaryk, Štefánik, Hácha, nebo třeba i Gottwald by vydaly na několik filmů a to v různých žánrech.Na to někdo může říct, že takový film stojí moc peněz, no a tak se raději natočí místo jednoho pořídného filmu 4 "béčkové" a ještě se to oslaví ve Varech.

• 18.10.2012  14:10

Nuda, tváří se sice velice oduševněle, ale v reálu je to docela nuda.Jediné, co je vtipné a to velice jsou čínští důchodci a cvrčtí zápasy. Lepší 2*

• 21.9.2012  12:16
    Galimatyáš (2009)

Docela jsem se na tenhle film těšil,protože Amélie byla úžasná , ale úplně zbytečně, bylo to takové ne mastné neslané a v celém filmu nebyla scéna, která by se mi vyloženě líbila, ale zase mě nic neurazilo.V celkovém hodnocení slabší 3* a to hlavně za hudbu a za postavu Omara Sy.

• 1.8.2012  22:24
    Rocky IV (1985)

Tak určitě super film, ale lepší, než celý příběh je zvuk Lamborghini Jalpa podbarvený "No Easy Way Out".

• 14.6.2012  23:05
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Shlédnout všech 10 dílů a zabít vpodstatě celý den 5 dnů před maturitou asi nebyl nejlepší nápad, ale klidně bych to zopakoval.

• 14.6.2012  22:48
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Úplně nejvíc :D:D!, ale jen pod vlivem.

• 14.6.2012  22:47

Dobré kung fu, ale to jakým způsobem si film útočí na japonsko to mě pobouřilo a málem jsem vstekem ohlodal postel!

• 14.6.2012  22:33
    Nenávist (2002)

Super horor, tak jako obvykle jsem si to pouštěl pozdě v noci a strašně jsem si užíval lekaček.Určitě jeden z nejlepších kousků z žánru.

• 14.6.2012  22:28

Stejně mizerné jako jednička, až na vtipnou scénu, kdy děcko "šplhá" z poslýky.

• 14.6.2012  22:26

Hodně povyku pro nic!

• 3.6.2012  20:16
    Coach Carter (2005)

Coach carter, Gang v útoku a nevím co ještě, pořád jedno a to samé téma, ale přidejte Samuela Jacksona a hned jsou z toho 4*.

• 14.5.2012  00:43

Only the dead have seen the end of war.

• 14.5.2012  00:20

Šílený film, z ještě šílenější doby.Spalovače jsem viděl poprvé ve škole, posledních 12 minut, jen abychom mohli film porovnat s knihou.Tohle jsem učitelce nikdy neodpustil.Rudolf Hrušincký, můj nejoblíbenější český herec a tenhle film mě s tom jen a jen utvrzuje.

• 14.5.2012  00:04

Když jsem to viděl poprvé, měl jsem pocit jako u konce filmu Vykoupení z věznice Shawshank.Byl jsem rád, že jsem ho viděl, ale zároveň jsem si přál na něj zapomenout, abych se na něj mohl podívat znovu poprvé.

• 13.5.2012  23:49

Mi by stačily jen dva pokoje, ale i tak dobré.

• 13.5.2012  23:47
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Pohodičková krimi, výborný dopněk k obědu.

• 13.5.2012  23:47
    Kill Bill (2003)

Paráda, tenhle film jsem viděl už nespočetněkrát a určitě se k němu zase vrátím, moc pěkně natočeno a ta hudba parádní, stejně dobrý soundtrack měla snad jen Amélie

• 13.5.2012  23:42

To zpracování, ta kamera, ty "oduševnělé" dialogy.Špica! 5*

• 13.5.2012  23:39
    John Q. (2002)

Dá se na to dívat, ale v průběhu filmu mám pocit, jakoby už jsem to viděl už mnohokrát.Herci ok, ale příbeh pffffff...

• 13.5.2012  23:29

Víš kde najdeš kvadruplegika? :D

• 17.2.2012  22:05

"let's put a smile on that face"

• 17.2.2012  13:47

Tady krásně vidět hranice mezi genialitou a hloupostí a vtipem a trapností, ale film si bere z každého jen to nejlepší.Člověk který napsal scénář musí být ne zcela duševně zdráv. 5*

• 17.2.2012  13:39

Pět let jsem se tomuhle filmu vyhýbal, protože ve mě přebal filmu společně s popisem vyvolával velmi divný pocit, skoro až strach.Jaká hloupost!Amélie je naprosto kouzelný film s báječnou hudbou, která dokonale podtrhuje atmosféru a sceny, jak Amélie rozbíjí karamel, nebo jak noří ruku do luštěnin jsou nepopsatelně úžasné!

• 17.2.2012  13:29
    Kmotr (1972)

Výborný film, jenže pro člověka, který četl knihu, je tak trochu zklamáním, ano Marlon Brando a Al Pacino hráli dobře, jenže to nějak nebylo ono.Ale když opomenu moje předsudky, například názor na výběr heců pro role Sonnyho a Tesia, tak musím uznat, že film byl dobrý...........................................Jenže kniha je lepší :D

• 9.2.2012  19:45
    Chuck (TV seriál) (2007)

Seriál byl na začátku super, vtipný, bavilo mě odkrývání děje.Ale poslední série byla katastrofa a poslední díl byl nejhorší zakončení seriálu vůbec, škoda tomu.

• 8.11.2011  17:09
    Kill Bill 2 (2004)

Dvojka je naprosto úžasná.Můžu se na ni dívak kdykoli a neomrzí mě, zvláště hudba je perfektní,úžasná a skvělá!

• 24.4.2011  19:52
    Rosario to Vampire (TV seriál) (2008)

Psycho,uchylny,animovaný, no fuj!

• 21.3.2011  23:15
    Jonah Hex (2010)

Větší blbost jsem už dlouho neviděl

<< předchozí 1 2