Pasažéři (2016)

Klasická romantická zápletka zabalená ve sci-fi županu. Přesně to jsem chtěl vidět. 75 %

Hrdina (2002)

Na začátku jsem ani neměl chuť na tento typ filmu, po dodívání ale musím uznat, že tohle mi přišlo dokonalý ve všech směrech. Já sice tu uměleckou stránku tolik neocením, ale i za ten příběh dávám plnej počet. 90%

Nebe (2002)

Začíná pěkně z ostra, je to zajímavé, originální, ale na mě působí moc melancholicky a to není můj šálěk čaje. 65%

Apokalypsa (1979)

Jeden z filmů, které se musí trávit. A Apocalypse Now je hodně tučný žrádlo. 85 %

Hledám Amy (1997)

Takhle má vypadat romantická komedie. Nevím o lepší, než je Chasing Amy. Dialogy, herci/herečky, příběh, závěr - všechno perfektní. 90%

Blade Runner (1982)

Věřím, že té doby jedno z nejlepších scífek přinejmenším. Dnešního diváka ale už tolik nenadchne :-(. Možná by stačilo nečekat tolik. 70%

Spalující touha (1999)

Nejsem si jistej, jak mám tento snímek hodnotit. Trochu mi to připomnělo filmy Davida Lynche, jen se špetkou logiky navíc. 75%

Sousedi 2 (2016)

Určeno spíš pro generaci 10 - 15, těm by se mohl líbit tento typ humoru. Já osobně byl schopnej to dokoukat do konce, párkrát jsem se zasmál, ale ani od jednoho dílu jsem nedostal nic víc. 35%

V zajetí démonů 2 (2016)

První film pecka. Conjuring je důkaz, že originalita není třeba. Když je film perfektně natočen, když vás vtahuje mrazivá atmosféra vcelku předvidatelného děje, na což začínáte zapomínat a když si poprvé od dětství zakrýváte oči polštářem. Nepamatuju si strašidelnější horor snad ani za celej svůj život. Dvojce bych vytkl jednu věc. Atmosféra, všechno se kupilo pěkně, ale příliš pomalu, nakonec si člověk říká, že to skončilo nějak moc rychle a nezanechá (alespoň ve mně) to takový dojem. Jinak super, ale znovu bych se ani na jeden film nedíval večer a sám doma. Conjuring - 90% ;Conjuring 2 - 75%