Van Helsing (2004)

No... Na první pokus o shlédnutí sem usnul. Musím přiznat, že na to měla vliv únavá noc z neděle na pondělí. Když jsem se to teda potom rozhodl dodívat v tak dobré kvalitě, asi jak je kvalitní samotnej film, tak finální bitva a celé zakončení táhlo celej film k průměru. Konec ale už nespraví ten unuděnej předchozí průběh. 40%

P.S. Miluji Tě (2007)

Dobře, musím uznat, že jsem si brousil zuby na "Mé druhé já", který začínalo o půl hodiny dřív, než jsem se dočkal konce tohoto slaďáku. Takže by bylo asi dobrý přidat na mým hodnocení, když polovinu filmu přešlapuju, abych se mohl vrhnout na další. No, stejně jsem se toho nedočkal a nakonec naštvaně šel dat nějakej ten díl seriálu. Tohle sem ale vůbec nepatří. Takže za tuhle slaďárnu, která asi dokonale zaujme to ženštější pohlaví dávám s čistým svědomím lepší 3. 65%

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Bylo to o chlup lepší jak jednička, ale pořád nemůžu dát 2 hvězdy jen za slušnej konec. Scénář s režií prostě každej slušnej nápad v příběhu absolutně potopily a proto dávám jen hodně dobrou jednu. 25%

Kouzelná romance (2007)

Mám rád pohádky a líbily se mi i písničky, který tenhle "muzikál" trochu vyšvihly. Je to všechno tak pěkně naivní, jak by to v pohádce asi mělo být, ale... Tohle už je na mě možná trochu moc. :-) Jako animák to šlo, ale jako hraný to potom na mě působilo až směšně. 50%

Prci, prci, prcičky (1999)

Jak už tu bylo plnokrát zmíněno, musím jen potvrdit. Tento snímek odstartoval vlnu těchto teenagerovských komedií a podle mýho byl taky nejlepší z nich. Proto, a taky kvůli té parádní zábavě a neskutečné náloži hlášek, tu hvězdu přidám. 75%

Ztracení chlapci: Žízeň (2010)

Jehe, já měl za to, že se dívám na komedii. Nulovej příběh, hrozný obsazení, dabing na HBO tomu taky moc nepřidal. Co dodat. Tenhle film se nedá brát moc vážně. Když se na to podívám s pořádně velkým odstupem, že se s tím, že to má být horor přehmátli, ty 2 by se daly dát. 30%

Zpátky do školy (2009) (seriál)

První sérii vpodstatě nemám co vytknout - prostě geniální. Ale ta druhá byla viditelným propadem o 90°. Děje tam ztrácely na logice, ale nadruhou stranu, humorová extáze z první série zůstala zachovaná. Ve třetí sérii, když už si zvyknete na postavy, přestanou vadit i ty nelogické děje a seriál se dá naplno užít. Na celým Community se mi líbilo, že mi tam smích lidí nepoukazoval, kdy by scéna měla být vtipná, jako třeba u Big Bang Theory. A přesto sem se u toho mohl pořád řezat smíchy. Takže abych to shrnul - za první sérii 90, za druhou 75, za třetí 85 podtrženo, sečteno. 85%

Poslední píseň (2010)

Když mi tohle kamarádka doporučila, nečekal jsem nic světobornýho, ale musím prostě zdůraznit, že Miley Cyrus fakt hrát neumí. Naopak vedle ní musím vyzdvihnout Grega Kinneara, na kterýho byla radost pohledět. Co se týče dramatickýho děje, kterej se dostavil klasicky až ke konci, tak si stěžovat nemůžu, ale chtělo by to prostě lepší obsazení hlavní role k nějakýmu vyššímu ohodnocení. 60%

Drive (2011)

Tímto bych chtěl poděkovat ČSFD spolu s Blue Sky Film za předpremiérovou projekci v Brně, kde teda až na to nesnesitelný vedro, jsem si mohl vychutnat tuhle flegmatickou podívanou. :-) 75%

Cesta samuraje (2010)

"Come here... Closer... Here, here and here. Remember these places. The fastest way to kill your enemy." Pěkná milostná scéna. :-) Musí se nechat, že na premiéru pana režiséra to nebylo vůbec špatný, ale spojovat korejský umění s mečem a western, není úplně ideální. 70%