Perníkový táta (2008) (seriál)

Breaking bad je bezpochyby nejlepší "drama" seriál současnosti. Vince Gilligan, uplnej mastermind.

Bastardi (2010) odpad!

Je to přehnaný, znova bych to vidět nechtěl. A nesnášim když je někde moc tma... fuj.

Pan Bobr (2011)

Tak přemýšlel sem mezi 4 a 5 hvězdami. Je teda fakt,že vyloženě na 5 to asi nebylo, ale je to jen těsně v červenym tak přihmouřim obě oči! Mel je skvělej jako vždycky a konečně sem se ho taky dočkal v nákém dalším filmu. Myšlenka byla skvělá i když by některé scény mohli být v poklidnějším nebo depresivnějším duchu.Představoval jsem si ten konec buď s větším nasazením pokud by to mělo skončit "dobře". A nebo vyloženě temně depresivní pokud by to mělo skončit zle, k čemuž by sem se teda spíš přikláněl. Tak či tak, film mě ani trochu nenudil a některé scény, hlavně na začátku byli perfektní! Další film Mele.. Pořád ti to jde!

Zdrojový kód (2011)

Zajímavej námět, dobře to funguje a nenudí.I přesto si myslím, že se to dalo udělat ještě o něco víc hloubš. Ten konec mi pak nepřišel takový "funkčně zapadající" do celého filmu.

Wrecked (2010)

Objektivně by to bylo asi za dvě, ale když Brody je prostě Brody. Film je poměrně nudný, všechno roztahané, bez hudby. Ani žádné velké napětí. Škoda!!

Life on Mars (2006) (seriál)

Po dokoukání celého serialu jsem si říkal, že to je tak na 4 hvězdičky. Stačil jeden den, všechno se to usadilo a ted vím jasně že nejde jinak než nastřelit 5 hvězdiček. Dost dobrý 70tý léta mixnutý frajerem z roku 2006. A nejedna hvězdička se může přidat ze neskutečně dobrej hudební doprovod a největšího mazáka Hunta!

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Vyrážel sem do kina s tím, že to asi nebude žádná sláva vzhledem ke zdejšímu hodnocení a komentářů. O to víc sem byl překvapen. Jack hláškuje v přiměřenym tempu a sem tam ze sebe vysype nákou pořádnou perličku. Blackbeard neni lepší než Jones i tak ale dobrej záporák. A největší překvapení pro mě byla Penélope Cruz. Škoda, že se neobjevila už v přechozích dílech. Oproti minulým dílům má tendle určitě plus za to jak pěkně odsejpá, žádný hluchý nudný místa. Když si to tak vemu tak je to vesměs jen dobrodružsví, akce (a Jack). A takle sem si dobrodružnej film představoval. Joo a Zimmer - to snad nepotřebuje komentář :)

Tři dny ke svobodě (2010)

Parádní film u kterého sem se ani na minutu nenudil. Russell Crowe podal brilantní výkon a snad ještě nikdy sem nefandil nikomu tolik jako jemu. + Doprovodná hudba k filmu v určitých momentech stojí za to.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Vůbec sem nečekal, že mě tendle bláznivej ale zároveň dokonalej seriál takle strhne na svojí stranu. Extrémní dávka zábavy v každém díle..