Rychle a zběsile 5 (2011)

Nemôžem pochopiť ako môže mať toto na CSFD 81 percent , to si môže pustiť akékoľvek americké akčné béčko a budem sa baviť viac a trvať to bude menej. Otrasný scenár o tom ako skinhead , američan, ženská ktorá je s američanom tehotná ,ženská na motorke ,černoch , japonec ,dvaja brazilčania, americký policajt a bloňďatá policajtka kradnú peniaze mafiánovi v Riu a celá podplatená polícia z Ria a priľahlích okresov ich nemôže chytiť. Inak keď za športovým autom ťaháte 20 tonový trezor tak ho za žiadnych okoľností nespomalí. Jednu hviezdičku dávam zo súcitu.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Po 167 dieloch nemôžem inak , nečakl by som že anime ktoré bolo na začiatku celkom dobré sa zlepší na niečo takéto . Pôvodný naruto bol celkom dobrý , začiatok shippudenu bol trochu lepší ale teraz je to asi jedno z najlepších anime aké som kedy videl.Aj keď to trochu kazia fillery ale aj tie začínajú byť zaujímavejšie.

Survive Style 5+ (2004)

Takto divný film som ešte nevidel , ale nenapadá ma aké iné hodnotenie ako 5 by som mohol dať.

Deadman Wonderland (2011) (seriál)

Aj keď počiatočné nadšenie trochu vyprchalo po 12 častiach musím povedať že to je stále jedno z najlepších anime aké som kedy videl.Výborné postavy ,dej animácia len nechápem tú cenzúru, v prvých častiach dosť nenápadnú (začernené okraje) ale neskôr strašne do očí bijúcu hlavne v 12. časti.Zostáva len dúfať že tak rýchlo neskončí.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Dôkaz toho ako sa dá seriál úplne pokaziť.Tých páť hviezdičiek je za prvých 26 dielov.

Wanted (2008) odpad!

Ako môžu nazvať filmom podľa komiksu film ktorý má s komiksom spolocne meno hlavného hrdinu a názov? Zatial čo komiks bol rýchly ,akčný ,vtipný, a navyše paródia na superhrdinské komiksy. Film je blobosť s nezmyselným dejom niekde na úrovni megapiraňe. ps: V komikse nikto dráhu striel ohýbať nevedel.

Mechanický pomeranč (1971)

Môj prvý Kubrick ,predlohu som nečítal ale po tomto by som si ju asi prečítať mal.