Nevinnost (2011)

Zajímavý příběh, slušné herecké výkony a rutinně odvedená práce rovnás se neurážející průměr. Na druhou stranu je to škoda, chybělo trochu a tenhle film mohl být mnohem lepší.

Precious (2009)

Opravdová povedená sociální deprese. Skvělé uvěritelné herecké výkony, scénář děsivý a žádné americké nánosy v celém průběhu filmu.

Naboř a ujeď (2012)

Tak nevím, ale tomuto filmu jakoby něco od samého začátku chybí. Na jednu stranu se jedná o docela originální road movie akční komedii, na stranu druhou jde nejdříve o slušnou nudu, kterou naboří až povedený příchod Coopera. Přesto to o kousek na průměr nestačí.

Šílená jízda (1999)

Lehce podprůměrná romantika, která nenásilným způsobem zpříjemní nedělní odpoledne. Herecké výkony trochu slabší, scénář bez nápadu, ale jinak nic co by člověku výslovně vadilo.

Jak svět přichází o básníky (1982)

Tahle série nepatří k mým oblíbeným, ale přesto má něco do sebe. Navíc tento díl patří k těm lepším, co se natočilo a tak o něco lepší než průměr hodnocení je na místě.

Trhák (1980)

Ač jeden z nejslabších filmů cimrmanovců, trochu zvláštní výlet na nevlastní půdu, ale přesto hromada nezapomenutelných scén, které se do dnes používají.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Lepší než tragická dvojka, o tom žádná. Jedničku se asi nesnaží dohnat, podle sem tam vyloženě trapných triků na to stejně asi nebyl budget. I scénář pak odpovídá video rozpočtu. Není moc o co stát.

Resident Evil: Odveta (2012)

Prostý nesmysl, u kterého člověk jen těžko pochopí proč to někdo vůbec točil. Navíc neustále se objevující, umírající a zase so objevující postavy člověka dokáží pěkně vytočit:-)

Resident Evil: Rozklad (2008)

Strašná animace, kterou moje PS3 v pohodě strčí do kapsy, téměř žádný scénář a děj tuctově nudný. Nebudu ztrácet čas ani tímto komentáře, to doporučuji i ostatním.

Zjizvená tvář (1983)

Trochu old school, ale jinak zajímavé dílko svou realističností. Al Pacino ve své roli exceluje a tak skoro tři hodiny docela rychle utečou. Na dnešní poměry by ale tomuto filmu slušelo podstatné zkrácení, poté bych mohl přidat i jednu hvězdičku navíc.