Baby Driver (2017)

Celý film má neskutečný spád a nápad, super hudební podklad, to opravdu baví. Konec je ale nesmyslný, že mi to celý dojem z filmu zkazilo. Opravdu velká škoda. Přesto palec nahoru za nápad a zpracování.

Mumie (2017)

Nejsrív jsem do toho nechtěl jít. Pak jsem viděl výborný trailer a moc se na film těšil. Bohužel výsledek je kromě pádu letadla, které se opravdu povedlo, takový nijaký, drsný a bez nápadu. Slabota...

Room (2015)

Velmi dobře zpracované depresivní téma. Takhle nějak by to skutečně mohlo vypada. Bez žádných opulentních scén, prostě hrůza plynoucí z uvěřitelnosti ztvárnění. Herecké výkony odpovídají, konec je také reálný.

Uteč (2017)

Příjemný originální a dobře natočený horor či spíše mysteriózní thriller. Povedené herecké výkony, sem tam nějaká lekačka, ale trochu prokouknutelný scénář, který mohl být trochu déle tajemnější.

Mimi šéf (2017)

Chytré, vtipné (Elvisové), výborně animované a celkově velmi zábavné. Už dlouho jsem se u animáku tak nepobavil. A navíc rozuzlení je příjemně chytré a film posouvá ještě o kousek výše.

Ben Hur (2016)

Tak já nevím, všichni to drbnou a mě to vůbec špatné nepřišlo. Příběh a původní verzi jsem neznal, to se přiznám. Asi proto se mi příběh líbil, jezdecké závody byly hodně dobré a herecké výkony mi vůbec nevadily. No prostě zábavný nadprůměr.

Svět po Hitlerovi (2016) (TV film)

Vynikajíci dokument o poválečném období. Je třeba se podívat pravdě do očí co i my máme za sebou. Tenhle dokument jsem doslova hltal...

Pobřežní hlídka (2017)

Pitomoučké, trochu moc dlouhé, sem tam trapné a sem tam i trochu vtipné. Je to těžké točit film bez scénáře a dobrých herců. Snad jen ten Dwayne ujde a ta hudba vlastně taky. Takže odpočinek, nic víc.

Pustina (2016) (seriál)

Skvělá temná atmosféra, vynikající herecké výkony a napínavý příběh, u kterého člověk vůbec netuší jak to dopadne. Neřekl bych, že herci v tomto složení mohou tak fantasticky zaujmout svým civilním projevem. Výborné a tak akorát dlouhé.

Spravedlnost pro mou dceru (2016)

Je to takové celé nedotažené. Od scénáře, přes zpracování a hereckými výkony konče. Není o co stát.