Bez kormidla (2014)

Bezchybný,nádherný,úžasný, s nápadem, s myšlenkou,silný...A dalo by se pokračovat. Už jsem ho viděla 4x a pořád se nemůžu nabažit,soundtrack poslechla nejmíň 10x a písničky mě uchvacují znovu a znovu. Tohle by měl prostě vidět každý a pro fanoušky hudby to platí dvojnásob. A komu se ten film nelíbí,tak je zjevně necitelný,hluchý a pravděpodobně idiot. Když někdo udělá něco hroznýho,všichni se zaměří na oběti a pozůstalé. Ale co ten pachatel? Nemusí to být vždycky magor,jen člověk,kvalitní,normální člověk,kterému se staly špatné věci z čehož se pak stane tragédie. Asi bych dodala jenom-všímejte si svých blízkých a přátel,možná že zrovna vaše pomoc by mohla něčemu takovému zabránit, a to je fakt. Ted už nebudu promlouvat do duše,rovnou si to pusťte.

Hardcore Henry (2015) odpad!

Totální kravina. Jak tohle mohlo dostat 74% to fakt nechápu. Možná proto,že většině lidí se líbí pí....y jako teorie velkýho třesku. Koukali jsme se doma 3 a za půl hodiny jsme to vypnuli. Kravina na entou. Něco se děje,ale člověk neví vůbec co. Natočené to je jak z kamery GoPro,hektolitry krve stříkají každou sekundu a děj nikde. Jít na tohle do kina,tak budu chtít vrátit peníze. Strašný,strašný a ještě jednou strašný.

Sbal prachy a jeď (2014)

Opět ten případ,kdy nechápu nízké hodnocení. Tenhle film by si zasloužil alespoň 60%. Je to vtipné,má to nápad,pořád se tam něco děje...Vůbec mě to nenudilo a zasmála jsem se. Pokud máte rádi auta,tak jen směle do toho. :D

Ztracen ve vesmíru (2011)

Jsem znuděná. Možná to mělo obsahovat hlubší poselství,ale to mi jaksi uniklo.Spíš mě to posílilo v zívání. :)) Kdo má rád drama a vleklé filmy,určitě si přijde na své.

Letadla (2013)

Moc pěkná pohádka.Je pravda,že je to v podstatě kopie prvních Aut,ale hlášky jsou super,je to z letadlového prostředí,takže co na tom-výborně jsem se bavila! Pokud se chcete pobavit a jen nebrblat celou dobu,že je to to samé jako Auta,tak se Vám to líbit určitě bude!

Krvavý Valentýn (2009)

Režie kapánek pokulhává,ale jinak to nenudilo a člověk se dobře bavil a i zhnusil nad vraždami.3* plus jedna hvězda navíc za úžasného Jensena Acklese,který jako vždy podal úžasný výkon! Ten dokáže fakt zahrát všechno,včetně takovéhle role schyzofrenického psychopata.

Post Coitum (2004) odpad!

No pááni,to je skvost,že by jeden blil. Tady máte všichni důvod proč nesnáším 99% české tvorby.Tohle se ani nedá slušně pojmenovat.Viděla jsem jen kousek a stačilo.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Výborné.Oceňuji,že se opravdu dost drželi knihy,sem tam to bylo osekané,ale scény,které byly opravdu důležité,byly zobrazeny úžasně! Nemám co bych vytkla,líbilo se mi to. 5*

Melancholie (2011)

Půl filmu bych ani nemusela vidět.Pro mě to byla přímo nepodstatná nuda,nic neříkající chaotická změť bláznivé Justine a perfekcionistky Claire,která se sice snaží držet rodinu pohromadě,ale moc jí to nejde.Tot v kostce to nezajímavé.Pak přijde to zajímavé-planeta Melancholia.Nejdřív se zdá,že nic nehrozí,ale pak se ukáže,že tahle na první pohled krásná planeta zvěstuje zkázu Země.Závěr je úžasný.Ty 3* jsou hlavně za tu druhou půlku.

Křižovatky života (2013) (pořad)

Berte na vědomí,že tohle NEJSOU herci,ale obyčejní lidé a u situace byla kamera to je vše. Zasloužilo by si to víc procent.