• Krátkometrážní

Marilyn má černé oči (2021)

Jsem vůbec netušila, jak se dá nafotit lososová pěna, když právě není po ruce. ッ Fantazii se zkrátka meze nekladou. Hořkosladké jako život a to mě ve filmech baví. "Jsme jako pizza s příchutí fíků, nebo ještě lépe, jako balzamikový ocet a čokoláda." ッ

Whale Music (1994)

Desmond mi od začátku přirostl k srdci, stejně jako jeho velrybí hudba. Já mám tyhle krásný blázny ve filmech moc ráda.

ZZ Top, vousáči z Texasu (2019)

Zrzavý plnovous, tmavé brýle, klobouk a chlupatá kytara, jejich poznávací znamení.ッ ZZ Top mají můj obdiv. Ta malá kapela z Texasu, jak je často nazývali a oni si pořád šli za svým a páni, kam až to nakonec dotáhli a tolik let spolu. Sam Dunn opět nezklamal, takže díky za tento zajímavý hudební dokument. "Už navždy budeme ZZ Top, jó ty tři týpci z divnýho místa zvanýho Texas. Viděl si jejich turné se zoologickou zahradou?"ッ

Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne (2020) (TV film)

Hodně osobní dokument a přiznám se, že ke konci mi i slza ukápla. Rocker srdcem i duší, neúnavnej šílenec a rebel, ale když ho milujete, pak není co řešit. 🎤🎸🤘  "Moje publikum je lepší, než jakákoliv droga, alkohol, sex, ženská, nebo vztah. Teda krom nejbližší rodiny. Je to nejlepší milostnej vztah mýho života. Vztah s publikem." Ozzy Osbourne

Soaked in Bleach (2015)

"Bylo by hezké začít hrát na akustickou kytaru a místo grunge rockera být označován za písničkáře, protože bych pak toho mohl využít a až budu starý sedět v křesle a hrát na akustickou kytaru jako Johnny Cash třeba. A nevypadalo by to směšně. Ale kdo ví?" Kdo ví, jak se tenkrát vše událo? Kurt Cobain měl své démony, ale také měl talent a charisma a v hudebním světě tu po sobě zanechal nesmazatelnou stopu.

Brácha a ségra (2021)

"Rozhodl jsem se odstěhovat na Mars, protože jak říkával děda, život bez hudby, je jako rodina bez lásky." Rodina, to je oč tu běží a o té Italové umí točit krásné filmy.

Passione sinistra (2013)

"Arogantní, falešně sebevědomý, narcistický. Kultivovaný, asi jako luční kobylka. Určitě krátí stát na daních."ッ "Utlačená falešná intelektuálka, falešná komunistka a určitě je frigidní."ッ Alessandro Preziosi & Valentina Lodovini byli zábavní a to jiskření mezi nima = *****ッ

Už jsi byla na měsíci? (2015)

"A tak je ze mě občas "Zatoulané srdce", vylezu z okna, abych potkala svého "Nevyléčitelného romantika", nebo "Nemravného snílka". Zítra mám rande s "Rebelským andělem".  Milá Audrey Hepburn, teda Maro, když ti tvé rande posílá foto, nech si ho raději dojet celý. ッTak dlouho hledala svého "Kocoura" a přitom ho měla celý život kousek od sebe. Sypu *** pro postavu Mary, mám tyhle praštěnky ve filmech ráda. ッ

Láska a hněv (2016)

Lauri Tilkanen & Laura Birn byli ve svých rolích úžasní.  "Život nejsou uplynulé dny, ale dny, které si člověk pamatuje."

Úkaz (2006)

Cesta k lásce je občas trnitá...teda zasněžená. Na lyžích a ve fialové bundě, pro tu má blondka slabost. ッ