• Krátkometrážní

Za mých mladých let (2015)

"Jednoho dne Andyho Laua požádám, aby ti zazpíval. To určitě." ッ ...Provokativní frajírek & roztomilá přemýšlivka z Klubu odkopnutých společně kují pikle obvyklé i neobvyklé. Pohodová záležitost. ッ

Roxette: It All Begins Where It Ends (2012) (TV film)

Osobní zpovědi, pocity jejich věrných fanoušků, úryvky z nezapomenutelných songů a předevšim oni = Roxette. Je mi smutno z toho, že po třiceti letech tato skvělá kapela definitivně končí a Per Gessle to jinde moc hezky okomentoval: „Ve světě jsme způsobili hotové šílenství, které jsme si nepředstavovali ani v těch nejdivočejších snech... Ze všeho nejvíc chci poděkovat úžasné Marii, bohyni skvělého rockového projevu, svobodné a úchvatné interpretce mých soukromých slov a hudby, vděčím jí za tento nádherný let na létajícím koberci, který nás vynesl na vrcholy všech kopců. Můj bože, jaký nádherný výhled jsme měli! Ta bláznivá jízda je už ale za námi...“ Listen To Your Heart ~♡~ Spending My Time ~♡~ It Must Have Been Love ♪ ♫ ♪ 🎸

Alice Cooper (2014)

"Když jsem poprvé stál na pódiu a zpíval "Je mi osmnáct a líbí se mi to", měl jsem dost blízko k osmnácti a věřil jsem tomu. A pak procházíte tím neuvěřitelným peklem, vrátíte se na místo, kde jste měl 18 let a milujete to znovu. A můžete pozvednout berlu a říct " Vyhrál jsem!".

Most - Série 3 (2015) (série)

Blondka k sobě dostala nového parťáka, který je chápavý a kdykoliv k dispozici. ッ Thure Lindhardt & Sofia Helin k sobě dokonale pasují. Snad ještě bude nějaké další příště...

Osmý smysl (2015) (seriál)

"Takže myslíš, že naše spojení je nějaký druh zázraku? Kdybych se snažila popsat tenhle pocit, to, jak cítím teplo slunce, zatímco ve stejnou chvíli moknu v lijáku ve venkovní kavárně, tak bych řekla, že "zázrak" je docela vhodné slovo." ...Jiní a přesto tak stejní...

Bod zlomu (2015)

Adrenalinu je tu požehnaně, ale to je tak asi vše. Hoši z devadesátek se mi líbili mnohem víc.

Senna (2010)

"Kdo je, nebo byl jezdec, proti kterému jste nejraději závodil? Musel bych se vrátit zpět do roku 1978, 1979, 1980, kdy jsem jezdil na motokárách. Přijel jsem poprvé do Evropy, abych soutěžil mimo Brazílii. Jmenoval se Fullerton. Byl velmi zkušený a jízdu s ním jsem si užíval, protože byl rychlý, byl konzistentní. A bylo to čisté závodění. Nebyla tam žádná politika, ani žádné peníze."

Je3ui sarang (2015)

"Can you break love into three kinds? First... A woman who is crying... Second... A man who wipes her tears off... Third...third..." ...V reálném životě se pohádkové konce konají jen zřídka. Smutno-krásné to bylo.

Japonsko, má láska (1992) (TV film)

"Když znáš jejich jazyk, poetičnost, tak tu zemi prostě nelze nemilovat. A ty krásný dívčí vlasy."- Martin Vačkář

Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)

"Vážně jsi mi uvízla uvnitř. Do amygdaly limbického systému mozku mi pronikl mimozemský šutr.".. vskutku originální vyznání lásky. :) ...Akční psycho Popelka + úzkostný zamilovaný X-man z DN Group + rázná slečna Zápasnice + uplakaná Zmrzlina + zamilovaný Božský říďa = zábavná sestavička. 😊