Berserk: Ógon džidai hen III – Kórin (2013)

Tak môžem povedať, že predchádzajúce diely sú aj o čosi lepšie, lebo tam nebolo démonov a neskutočné prefantazírované netvory.Ale film sa drží mangy, tak je to za 5.Kiež by teraz rýchlo natočili seriál, ktorý by zobrazil nastávajúce udalosti z mangy.Ale je to skoro nemožné, lebo manga ani nie je dopisaná, a ked ju už ktosi čmára aspoň 20 rokov, tak nám môže byť jasné, že je to japonský biznis, ktorý nebude mať konca..a keby mangu nedajbože aj za 20 rokov dopísali, tak budem mať už nejakého Berserka v prdeli..

Luther (2010) (seriál)

Všobecné hodnotenie tohto seriálu hovorí samo o sebe.Skúšam hľadať nejaké výtky...no, čo ja viem, držím radšej hubu, lebo ich nenájdem, naozaj sa mi to ľúbi a fankub seriálu nemôžem osúdiť...toto je za 5 *.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Takže...technické spracovanie je výborné, má to aj príbeh, potrebnú šťávu... ja som bol v napätí ako ked som raz vymeňoval taký kábel do televízoru, ked sme slabo chytali čt1 a zatancoval som nechtiac brachovi odzemok.To boli časy, ked ešte dávali serial...Jednoducho ma pozeranie tohto startreku dosť bavilo, ožil som, a vzbudil u mňa záujem aj o ostatné startreky.Pozrel som si včera rasy tohto fiktívneho sveta a dnes planujem "Star Trek VIII: Prvý kontakt", tam kde to všetko začalo, tam kde ľudstvo vynašlo warp pohon a vulkánci ako prvý mimozemšťania kontaktovali ľudstvo...

Řím (2005) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov, čo som videl (2 krát).Hned zaujme, a ak má človek voľný víkend, tak dá naraz aj 22 častí.. Rím, prvá séria, cz dabing.

Man (2012)

Mám pocit, že vás je tu už akosi veľa.Každú sekundu vytriskne asi tak 80-100 litrov spermii a o 9 mesiacov vás tu z toho bude asi o 58,5 milióna viac.Len pokým ste si stihli prečítať tento komentár, tak aspoň 20 ľudí zomrelo a 50 sa ich narodilo. http://www.worldometers.info/cz/

Requiem za sen (2000)

Trainspotting, Šňup, Human Traffic, Kokaín, Requiem za sen, Czech Made Man...filmy, ktoré pobavia, niektoré sú výstražne viac, niektoré menej.Ľudia akosi pozabudnú na nebezpečenstvo hrozby a šňupnú si ten perníček aj napriek tomu, že už všetko toto počuli...Aj môj známy pozeral na tieto filmy.Chcel odomňa kúpiť jednu gitaru a nech ho naučím na nej hrať.Mal včera pohreb.Mal 26 rokov a mal rád pervitín.Taky chalan plný elánu, vysmiatý a ani baby sa mu nevyhýbali.O tom, že si občas šňupne som vedel, a vravel mi, že nie je nejaký feťák, čo si to dáva pravidelne.Vraj len občas, lebo pervitín je svinstvo a môže človeka zničiť.Takto mi to onej noci pri pive vravel...V minule mu kvôli nejakému matrošu praskla v hlave cievka a ...ale fetovať ľudia budä aj nadalej.

Oz (1997) (seriál)

Už som skoro na konci druhej série a veľmi dobre sa na to pozerá.Predstavia vám pár postáv a čakáte, že nejaká je podstatná a hned behom zvratu kohosi podpália a pošlu do kytiek.Dej sa rýchlo a dynamicky rozvíja, žiadné telenovelské naťahovačky, postavy sa vyvíjajú, kastrácia, či odkusnutie penisu ani v tomto seriále nechýba, čo je veľmi dobre.Každú chvíľu príde do väzenia nová postava a je to ako ruská ruleta...ktosi musí byť oprcaný, niekto musí chcípnuť a byť podvedený.A idem na ďalšiu časť..

Na Hromnice o den více (1993)

Premýšlali ste niekedy nad tým, aké by to bolo, keby ste si mohli život sejfnúť ako v nejakej počitačovej hre?Neumývať si zuby, zobrať si z obchodu 5* metaxu bez platenia, vychcať sa z mosta na policajtov a potom sa ísť trebárs zabiť ešte lepšie ako predvčerom?Ja áno!A mnohokrát!A hlavný hrdina tohoto filmu sa pomiatne kvôli láske..

Boo! (2012)

Nádhera!Z počutia viem, že u nás na Kysuciach bol tiež taký expert, čo sa priviazal lanom o strop, nech vypadá, že sa obesil a tak sa dal do "levitácie", aby bol vidno cez okno.Okoloidúca stará babka ho videla, vošla dnu a začala prehľadávať šuflíky...expert sa zvesil a na miesto "BOO" ju kopol do riti a babka zomrela na infarkt.

Black Button (2007)

Je to predvidateľné, jednoduché, obkukané z matrixu, ale tento námet je pre mňa srdcovka! ♥♥♥ Ak poznáte nejaké podobné, tak ich vkladajte pod tagom "ďábel". Pravidelne to kontrolujem :)