barapatty

Twitter: Barapatty

<< předchozí 1 2
    • 10.1.2017  21:18
    La La Land (2016)

Málokdy jdu do kina natěšená, že to bude opravdu bude pecka. Bohužel v tomto případě jsem byla zřejmě přetěšená. Bylo to pěkné, ale čekala jsem to zkrátka lepší...

• 31.10.2016  08:51

Určitě lepší než dvojka, ale v žádném případě ne lepší než jednička. Alespoň za mě. Spousta stejných vtipů z jedničky, jen lehce upravených. Pořádně jsem se zasmála, až když táhli oba Bridget do nemocnice.

• 3.8.2016  21:49
    Kolonie (2015)

Z nějakého důvodu mi styl režie tohoto filmu nesedl natolik, že to ani nepopiratelně silný příběh (a hlavně skutečná událost, že) a fajn obsazení prostě nezachránilo. Měla jsem nutkání přeskočit až na konec.

• 9.1.2016  13:19

Nebetyčná nuda. Díky Homelandu jsem zvyklá na lepší a akčnější zpracování.

• 9.11.2015  18:41
    Rezistence (2015)

Dvojka o moc lepe pojata nez jednicka, nemam temer co vytknout.

• 9.11.2015  16:11
    Chicago P.D. (TV seriál) (2014)

Prvních pár dílů mě zase tak nezaujalo, ale vyplatí se vydržet, vryl se mi pod kůži a jsem ráda, že jsem začala koukat kvůli Sophii Bush.

• 27.8.2015  21:40

Bavila jsem se od začátku do konce a žádná část mě nenudila, za mě lepší jak jednička

• 18.3.2015  09:41

Super oddychovka

• 24.12.2014  23:26
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Po delší době vcelku i koukatelná nová pohádka, ale nic převratného.

• 24.9.2014  21:23
    Divergence (2014)

Hlavní dvojice je dobře vybraná, ale postrádám mezi nimi trošku více chemie. Zfilmování prvního dílu se dle mého názoru povedlo o krapet víc než první díl Hunger games. Každopádně stále preferuji knihu před filmem.

• 16.9.2014  20:27

Téměř vše špatně, velké zklamání. Knížka se mi moc líbila.

• 16.8.2014  16:35

Hodně velká ptákovina, ale díky některým scénám jsem i slzela smíchy. A ten konec... paráda :)

• 8.8.2014  20:09

Animáky (i psy) mám moc ráda, ale tento mě prostě, nevím proč, nebavil. Pouze během poslední půl hodiny jsem se párkrát zasmála.

• 29.7.2014  20:35

První půlka moc pěkná, ale ta druhá opravdu nedává hlavu ani patu, škoda.

• 15.6.2014  21:14
    (Ne)zadaní (2013)

V tomhle filmu prostě absolutně nefungovala chemie mezi hlavní trojicí, natož mezi páry, trapné a strojené konverzace. Škoda času.

• 30.5.2014  22:51

Pro mě jednoznačně nejlepší "díl".

• 27.3.2014  10:48

Díky hereckému obsazení jsem se na tento film těšila, bohužel se to dost nepovedlo, kde se stala chyba?

• 2.1.2014  21:25
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

První sezona byla vcelku kvalitní, ale od té doby většina událostí ani nedává smysl, měli by to raději zabalit.

• 11.11.2013  21:49
    Newsroom (TV seriál) (2012)

Výborný seriál, 2. série ještě lepší než 1. Miluju postavy, jejich humor, příběhy, ačkoliv by mě toto téma normálně vůbec nezajímalo.

• 23.10.2013  22:35
    Lásky čas (2013)

Vše skvěle klape, plus výborný britský humor. Úžasný film, který určitě nevidím naposledy.

• 2.10.2013  20:21

Musím říct, že trojka mě pobavila, skoro stejně jako jednička.

• 6.6.2013  21:37

knížka byla luxusní, s filmovou adaptací jsem kupodivu také spokojena, vcelku se drželi děje a postavy dobře vybrané :)

• 25.4.2013  20:42
    My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

První dva díly mě moc nenadchly, ale poté se to víc rozjelo a konec série parádní, i dojemný i vtipný, těším se na 2. sérii, doufám, že bude! :)

• 25.12.2012  16:41
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Jako každý rok jsem se nechala ukecat, abych se podívala na novou pohádku....a jako každý rok toho lituji.

• 13.12.2012  20:34
    Skyfall (2012)

Nikdy jsem nebyla extra fanynka Bondovek, ale tahle mě nadchla, i když moc typická Bondovka to není, jedině dobře :) výborný akční film s především luxusním Bardemem

• 15.9.2012  19:02
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Nemám co bych tomuto seriálu vytkla, druhá série dokonce ještě lepší než první a konec série špička. Všechny postavy sedí do děje, perfektně obsazené, hlavně ústřední dvojice. Nemůžu se dočkat 3. série.

• 7.9.2012  17:42
    Ve službách FBI (TV seriál) (2009)

Pilot byl pecka, bohužel od té doby je seriál silně předvídatelný, dost jsem se na něj těšila, ale spíše koukám kvůli Mattu Bomerovi, který to celé táhne, ale to někdy nestačí. Ze začátku pro mě tento seriál byl za 4*, ale snižuji na 3* i díky tomu, že jsem zhlédla Suits, sice jiné prostředí, ale o třídu lepší.

• 17.8.2012  19:11
    Hunger Games (2012)

Knížce se to bohužel ani zdaleka nevyrovná, to by to muselo mít asi 5 hodin. Několik zásadních událostí naprosto nevysvětlených, ale co se dá dělat, alespoň že Jennifer a Josh jsou dobrá hlavní dvojice. Uvidíme, jak se povede další díl.

• 6.2.2012  17:29
    One Tree Hill (TV seriál) (2003)

Pro mě naprostá srdcovka, moc mě mrzí, že seriál bude končit, ale samozřejmě chápu, že nejde udělat 20 sérií. Neřekla bych, že poslední řady ubraly na kvalitě, ano chybí mi Lucas a především Peyton, ale nové postavy to dokážou postupně vynahradit. Ač to bude znít jako klišé, tak mě toho seriál vcelku hodně naučil, s postavami se směji, brečím...A vždy se k němu budu ráda vracet. Jeden z nejkvalitnějších seriálů pro mě. A na závěr můj oblíbený citát ze seriálu. "Happiness is a mood, not a destination."

• 24.12.2011  21:12

Prostě vánoční klasika, která nezklame, pobavím se vždycky, na rozdíl od nových příšerných českých pohádek. Více takovýchto filmů prosím.

<< předchozí 1 2