Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
146. nej uživatel Slovensko
48 fanoušků
/ 37 bodů
Pheter
Peter Weis
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Black Books
(2000)
Ajťáci
(2006)
Jak nežít svůj život
(2007)
Oškliví Američané
(2010)
Drawn Together
(2004)
Mighty Boosh
(2004)
MacGyver
(1985)
Derrick
(1974)
Griffinovi
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
146. nej uživatel Slovensko
37 bodů
Fanklub
(48)
Ded@M@tes
Ampi
Rimmer100
Aja2001
Veprak
Rosana
helen catter
EvAnSiT
repe
honajz2
Brundibor
Jana.A
Zuzanka.R
KRAN6
Havelinka
LukasK
Plaguel
Dethecus
bobasik
PetrFA2000
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno