Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (pořad) odpad!

Jako videl jsem krokodyla co lovil letadlo, chobotnici co si to sinula po Manhatanu, ale toto byla vazne ta nejbrutalnejsi picovina, co se da videt ... i teleshoping je zabavnejsi :-(

Ali (2001)

Wil je skvely herec ... jeden z nejlepsich ... slo videt ze ma Aliho skvele nastudovanyho. Vyjimecny vykon

Android (1982)

Asi nejhorší film Klause. Ač jej miluji, tak byl moc Defoeovský

Antikrist (2009)

Musím říct, že tento film se mi zapíše do duše navždy. Perfektně Lars vystihl pocity v ženě ... Myslím, že muž s duší ženy by se zachoval podobně. Od Larse už lepší film možná neuvidíme, možná ano, ale bude se velmi těžko překonávat. Filozofie v tomto filmu na 100%, cit taktéž, dramatických momentů více než dost, hororové úryvky (slova satana "panuje panika") To neslyšíme ani ve vymýtačských filmech. Tři žebráci do tak psychologické hry perfektně zapadli. Rok 2009 se zapíše tučným písmem do světa filmu díky tomuto palmou ověnčeným filmem. Jen tak dále. V některých momentech se člověk i lekl, třeba jak mrtvá liška promluvila satanským hlasem, jak sestry obklopovali milující se pár, jí šlo o uspokojení, jemu o lásku. Není se čemu divit, žena na vrcholu sexuálního života, ale psychicky úplně na dně, dva protiklady, které se přitahuji. Zbylo jí už jen to uspokojení, a o to se také připravila, každá ženy, která se umí vžit, jí určitě pochopila, a žádný jiný režisér by to tak skvěle a procítěně nenatočil. Je pravda, že jsem byl filmem vtáhnut od první chvíle co film začal a vyhozen titulkama na konci filmu. 10/10

Argo (2012)

Berouskův cirkus. Ale scifi dobré. Takto to nebylo :-)

Atlantic Rim – Útok z moře (2013) odpad!

Toto je "neco" hodne TV Barrandov! Takze vubec nic! Fakt nic! Za co 8%? ... 1 % za nesahej na me! 1% za "kde je ten empik z klicema! 1% ten empik se vrati! 1% to je ten empik! 1% prezident USA schvalil atomovy utok! 1% prezident USA nesmi schvalit atomovy utok na uzemi USA! ... jsem na 6 % takze 2% za uzasne herecke ... komicke ... tragicke ... na hovno vykony??? Nebo za uzasne fraze??? Nebo za uzasne efekty??? Toto nesmi uz nikdy nikdo nikde videt! NIKDY!

Ať žijí duchové! (1977)

Kdyby tak má první láska věděla, že jsem byl do Leontýnky zamilován, a po celé Opavě jí hledal, tak mi dá košem. Opravdu skvělá komedie :-D

Babička Ultima (2013)

Jako ok ale herecky vykon "kluka" byl tragicky a ani "babicka to nedokazala dohnat :-\ Skoda ... filmy tohoto zanru vyhledavam ... takze pro mne velke zklamani ... Myslim ze to musel citit i Carl :-( a ten scenar :-( Trosku prace by se s nim mohlo udelat

Celebrity Sex Tape (2012)

Konecne se Scott trefil. Pasacek koz mu slusi a drzi se toho a nesere se do rezirovani. Je ostuda filmu a rezie. Film se dalo sledovat ale fakt asi jen diky scenare :-)

CSI: Brno (2011) (studentský film)

Jako po scenarske strance uzasne. Herecke vykony se nedaly posuzovat stejne jako u hercu profi. Proto je nehodnotim. Hodnotim film. Pokud by se zapracovalo na rezii, mohlo se jednat o jeden s nej studentskych filmu u nas ...