Anihilace (2018)

Vizualne uhrancive a namet se mi taky libil. Filmove analy Annihilation neprepise, ale to nic nemeni na tom, ze je to zajimavy pocin.

Coco (2017)

Je to spis 90 procent - paradni animak s uhrancivym vizualem, kvalitnim scenarem, plot twistem a slzopudnym zaverem. Jo, tohle rozhodne muzu

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Velmi solidni pocin, doufam, ze se dockame nasupu...

Jigsaw (2017)

Velmi milé překvapení, velmi zábavný masakr...

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Hodně slabé tři hvězdičky. Chápu, že tohle je primárně chick flick, ale jednička mě bavila tuze. Zato tady je toho patosu, moralizování a vánočního cukrkandlu až moc. Plusový body za Susan Sarandon.

Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)

Ze začátku jsem si musel na Riggse v podání Claynea Crawforda zvyknout, ale teď ten seriál miluju a netrpělivě vyhlížím každej další díl.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Konec se mi hodně líbil, ale stejně už mě ty Star Wars prostě nějak neberou. Je to už takové prázdné, okoukané, jen s lepšími triky. V univerzu Star Wars jsou desítky, ne-li stovky lepších příběhů (třeba knižní série X-Wing nebo celá Stará republika v podaní Bioware). Vážně doufám, že se něčeho z toho někdy dočkám.

Runaways (2017) (seriál)

Ze začátku je to hodně pomalé, skoro až meditativní, což je v příkrém kontrastu k tomu, že hlavní hrdinové jsou banda teenagerů. Po první sérii každopádně spokojenost, těším se na tu druhou.

Blade Runner 2049 (2017)

Vizualne i zvukove podmanive, ale strasne roztahane a radoby osudove. Na jednu stranu by novy Blade Runner chtel hrozne hrat na city a resit zasadni filozoficke otazky lidstvi, na druhou stranu je pritom film extremne chladny, odosobneny a mechanicky. A ta stopaz je taky strasliva.