KaKKashi

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 1.8.2018  02:39

Hele, co vám jako je?? to jako vážně?? koukal jsem na stejnej film jako vy??předělat jednu serii seriálu do filmu je dost drzost, protože hodina a půl rozhodně nestačí na vysvětlení ničeho....proto si autoři i děj lehce upravily....ale kdyby ho upravily moc, jak jsem původně čekal, byly byste nasraný stejně... ale protože museli do filmu spojit úvodní masakr, několik hlavních postav, boje armády, a erenovo proměnu .....tak nezbyl čas na nic jinýho...jsem dokonce rád, že přeskočily výcvik...velmi se mi líbily dívky, i když mohlo být trochu více nahoty... miluju Japonky...každopádně ..jako kluk jsem miloval seriál Mission impossible...pak udělali film...nebavil mě a vůbec nebyl tak příjemnej jako seriál....přesto tu nad ním onanujete už asi 6 dílů....nejlepší film světa podle čsfd ....skoro....dokonce i hodně slabé adaptace mangy tu mají vyšší hodnocení....a pak natočej film podle předlohy kterou já bych teda netočil...chytit titány tak aby vypadaly děsivě, poprat se s efektama 3d manevrování, do toho zachovat příběh kterej zachovat nejde, protože jde o první serii nakonec miliondílnýho seriálu....a seriál to není epizodární...ani se nedá odbýt jako by šlo odbít naruta, stočit tři díly na začátku pro vysvětlení a pak hodit náhodnej souboj a pak hepík....a výsledek je, že za to klucí dostanou 47 procent:-)..přitom já byl jen mile překvapen....že bude děj nechutně useknut, bylo jasný....rozhodně by to chtělo pokračování...který dá konečně vysvětlení..tak jako to je v seriálu..celou první serii netušíte vůbec nic.....pro jistotu jsem se podíval podruhé...a film je opravdu hezky zmáknutý, dokonce narozdíl od seriálu se tvůrci snažily kulisy přiblížit nám a naší době, což je super, paneláky mi seděli víc než ty římský domky ze seriálu...animace je spousta, takže její kvalita tím u levnějších filmů trpí...navíc po druhém zkouknutí už člověk lépe rozeznává charaktery, s čímž jsem měl problém poprvé....pro mě jednoznačně dobrý film, netvrdím že je to zázrak století, ale splnilo to přesně to co jsem čekal...ani o chlup víc....velice jsem se bál tragédie, nebo nudy, a ani jedno jsem nedostal...abych jen nechválil, některé charaktery tam ani být nemuseli, ušetřilo by se tím dost času:-ú, film měl být delší, určitě přes dvě hodiny, na konci mělo být napsáno..to be continued...tu holku s brejlema mohli podat trochu vážněji, i když ona pako je:-D ale v seriálu je to šílená ženská, tady cáklá holka...Seriál je lepší, ale tohle by přes 60 procent míti mohlo....a pokud bude další díl, chci ho vidět.

• 28.7.2018  17:43
    Memento (2000)

film který mě odrovnal v pubertě, ale přesto...jde jen o formu, kdyby byl natočený popředu a ne pozpátku, tak by za nic nestál:-)pozpátku muže být as ikaždý film tajemný...a nový...

• 28.7.2018  17:40

Podle mě druhý nejlepší film o vetřelcích....parádní vizuál, sympatický tým, z kterého si pamatuju přeci jen více lidí a hlášek, než z třetího dílu....Trochu mi vadilo to vzkříšení ripleyové, ale na druhou stranu to mělo ve filmu opravdu svůj důvod a ovlivňuje to děj...což beru...Navíc je to snímek z doby, ve které zprznily filmový tvůrci vše, co jim přišlo pod ruku...znechutily mi draky, kouzla, i postapokaliptický svět....naštestí vetřelce to nepostihlo...dokonce i terminátora mi někdy pár let po tomto snímku znechutí....parádní film,rozhodně lepší než jsem sám čekal...

• 28.7.2018  17:29
    Vetřelec ³ (1992)

Nejslabší díl, nejošklivější a nejméně poutavý vetřelec, a přestože mi námět trojky přijde nejlepší...tak tady nic nějak nefunguje....Netvrdím že je to vyloženě špatný film...to není...ale rozhodně není lepší než ressurection....mě osobně nejvíce sedí dvojka, a čtyřka...ten kdo miluje jedničku, si trojku asi užije více než já..za mě to sou tři hvězdy, nuda, neskutečně špatnej vizuál, vetřelec cgi vypadá huř než ta hromada gumy z jedničky..a všichni jednají spíš jako by byly v anime filmu....jenže kdyby to bylo anime, mělo by to lepší vizuál.....

• 28.7.2018  09:23
    Počátek (2010)

No....dal bych 4, ale když vidím že to je tom film všech dob podle některých....musím dát tři...ve chvíli kdy ve filmu vytáhli káču, a zjišťovali zda jsou ve snu...jsem předpověděl, jak film skončí. A to ani nemluvím o tom skákání do dalších rovin snu...a vlastně mi ani moc nepřipadalo, že jsem ve snu.....no ...prostě....dost slabé na jeden nejlepších filmů na světě....rozhodně doporučuji spíš Věčný Svit neposkvrňené mysli...to je daleko snovější film.A dává víc smyslu. Nechápu v čem je Nolan Genius? Zesral mi Batmany, i když je zesral s úctou, a jeden se mu i velmi povedl...přijde mi jak klon od Spielberga, někdo kdo si nechal od profesionálů sepsat průměrné požadavky nejširší cílové skupiny na film, a podle toho tlačí jeden za druhým. Je to v pořádku, nejsem proti, ale nebudu mu za to hňácat zadek. Teď jsem viděl hodnocení filmu který mě extremně mile překvapil, a byl jsem znechucen. Od malého studia s malým rozpočtem by každý chtěl tříhodinový epos, protože to adaptace seriálu asi vyžaduje, ale když je to trikový film, nejsou na tři hodiny peníze...a to je jediný problem který jsem na tom filmu viděl..a i přesto ta hodina a pul která usekla děj, stála vizálně za to a bylo to celkem super...50 procent na csfd....Pan Nolan si ty penize na své filmy sežene, v tom problém nevidím, tak bych si představoval méňě laciných konců...Jak Interstellar...tak tohle...A ASi to začalo Mementem...v 16ti jsem mu to žral...ale je mi 32, a chtěl bych trochu lepší konce než knihovna v pátý dimenzi, 5 levelů snu ze kterejch nevíš jestli se vrátěj, nebo když zjištíš že celej děj byl jen iluze idiota bez paměti, kterej by vlastně v reálným světě seděl v lečebně. Stejně tak mě zklamaly ďábelští mnichové z Batman počátek...Stejně to dělá i Neil Blomkamp ...viděl jsem dva filmy, a oba byly prakticky totožný. Nedávno jsem viděl film pasažéři...a bylo to jednoduchý, fajn...tak to mám rád....vysvětlení easy, všechno jak má být...nemuseli ani vytvořit časovou smyčku, ani nenašli mikrosvět v koši na papír. Když budu chtít někomu vnuknout ve snu něco já, objevím se jako zářící ježíš, bude hrát hudba, řeknu mu co chci a druhej den to udělá..a když ne, tak mu to udělám 10krát zasebou... a udělá to stejně:-D hotovo, titulky.......158tisíc rovin snu:-D pche:-D

• 28.7.2018  08:55
    Interstellar (2014)

Noooooo...Další Nolanův film který byl dobrý...ale vy z něj šílíte....wow...koukám asi jsem opravdu trochu jiný...za mě to jsou 4 hvězdy, s tím že konec byl zase tak tajemný jak vždy u tohodle týmu:-D

• 28.7.2018  08:49

Jeden z nejlepších filmů přeceňovaného Režiséra :-)

• 28.7.2018  08:28

Film který propadl u Amerických kritiků(některých), je zřejmě jeden z nejlepších co jsem kdy viděl, byl jsem nadšený. Jak by řekl Bernard Black...budete plakat, budete se smát, změní vám to život...není co dodat všechno už je tu řečeno... 5 z 5ti

• 23.4.2017  21:26
    Babylon 5 (TV seriál) (1994)

Tento seriál je špička.... Poloviční rozpočet co Stargate, a Startrek...dokonce ani nepotřeboval mít v názvu slovo space, star, a podobně.Jsou seriály které se tváří hrozně vážně...Startrek NG...ale spíše si na to hrají než že by byl děj tak závažný...a pak jsou seriály které se tváří jako pitomá epizodní kopie startreku, a nakonec se rozehrají v úžasnou vesmírnou symfonii.....a to je přesně babylon 5...Dlouho mi vrtalo hlavou proč je tento seriál zatracovaný, a na druhou stranu někým vychvalovaný jako nejlepší sci-fi všech dob...a Dneska už to chápu...pokud milujete sci-fi, ale nesedí vám seriálová tvorba, typu stargate, startrek, battle star, a podobně....tak pro vás je tu babylon 5..je jak nejslabší z kovářových dětí, které se nakonec stane klenotníkem..musíte si ale počkat..nenaláká vás pozlátkem...naopak...babylon 5 šetří všude, aby peníze šli do cgi animace..takže to vypadá hrozně, dokud se děj nevyhrotí....u babylonu si musíte počkat...vzdát ho po první řadě by byla chyba..je to promyšlený, moudrý, celkem aktuální, vtipný, napínavý....nikdy jsem na to moc nekoukal, a proto jsem to moc nemusel...nyní jsem fanoušek... postavy jsem si oblíbil, celkový příběh je pěkný, hudba je fajná, efekty na svojí dobu jsou taky ok, ale hlavně v pozdějších dílech, první serie je jen takovej rozjezd....slovy bernarda blacka...tahle je velmi velmi dobrá, budete brečet, budete se smát, změní vám život...:-D každopádně je to moje osobní největší překvápko poslední doby...Spoiler: díky recenzím jsem čekal rozvinutý hlavní příběh, a věděl jsem že se bude týkat Temných, ale že bude až tak propracovaný jsem nečekal, a vlastně obsahuje vysvětlení skoro všeho co se v seriálu děje, telepati jsou jen produktem přípravy vorlonů na válku....taky se jemně dotýká mytologie, protože vorloni jsou vlastně andělé..ale že na mě vyskočí další masivní story o prezidentu Clarkovy, to jsem nečekal. Seriál Babylon 5 tak není epizodární fraškou o vesmírné stanici, ale spíš eposem o tom, jakou roli stanice sehrála v událostech měnících vesmírnou mapu, co vše pro to muselo být obětováno, a co všechno to způsobilo ve světě, jak u nás, tak u mimozemštanů. samotné epidozy jsou pak často jako ze startreku, nebo matlocka, odpadlíka, jake a tlusťoch, atd...zrcadlí se v něm doba ve které byl točen, takže běžný život na stanici není moc sci-fi..někdo někoho bodne, a týpek hledá vraha....akorát že ve vesmíru..:-D někdo nechce spolupracovat tak se na něj udělá finta, začne se bát, a o spolupráci pak sám škemrá:-) velké proslovy které všechno změní....a láska dvou různých biologických druhů...standartní epizody v luxusním pozadí:-) tak bych popsal Babylon 5 a už přestanu kecat, jdu hledat filmy z babylonu:-)

• 29.4.2013  12:16

choze: hele přirovnávat to k Mortal Kombatu je dost nefer:-) MK je podle legendární hry, a se stupidním scénařem tipu bitva tech nejlepších, dobro versus zlo, dokázal MK pobavit, napnout, no celkově dobrej filmek:-) ale power rangers??:-D

• 29.4.2013  12:06

ano, ten film je stupidní....o bandě mariňáků a šmejdu z vesmíru.....v podstatě něco jako film Vetřelci:-) stejně zábavné, stejně drsné, akorát ješte o něco málo vtipnější....a levnější dost pravděpodobně..a to asi o hodně:-) jelikož největší hvězda je tam chlapek co newim jak se jmenuje, holka ze seriálu, a kluk z Merlose Place(nejhorší seriál co si pamatuju)...a stejně s bandou bečkovjech herců dokázal stvořit jeden z mých nejoblíbenějších sci-fi filmů, a po zralé uvaze zvyšuji hodnocení na pět *:-) Duvod je zřejmý..je to jedna z nejlepších scifáren, a to je to vlastně béčkovej film...když porovnám s velkofilmy jako den nezávislosti, nebo mužu v černém, atd....nedejbože ty nový věci( kniha něčeho.. o černochovi co nese bibli která zachrání svět...fuj...)...a to sem ani nezminil že ty efekty vypadají v podstatě senzačně:-) a celkovej naivní výkon herců mi strašně sednul, protože kdo jinej by letěj skrz galaxie abych mohl napadnout brouky na jejich rodný planetě? naivní imbecilové, stejně jako byli už v knize "Na západní Frontě klid", proto mi ten film vždycky přišel tak vtipně reálnej. Kdo nemá rád filmy jako Vetřelci, Pátý Element, atd..tak nemuže mít rád ani hvězdnou pěchotu....hawk

• 26.2.2013  13:49

no rád bych dodal, že v té době příliš mnoho dobrých fantasy filmů nevycházelo, a tenhle byl přes debilní příběh sepsanej na záchodě na kus toaletáku, a špatného obsazení, docela vtipný a měl poměrně hezké draky:-) a finále kde kouzelníci pálí firebally na armádu drakůů...bylo v podstatě docela slušné:-D a když přičtu, že ješte po tomto braku přišel na svět Eragon...a dokonce Dungeon siege(nechapu proč je to tak nudné), tak si ty dvě hvezdy zaslouží:-)

• 24.7.2012  23:21
    Avengers (2012)

každopádně nejlepší film s Ironmanem, Thorem, nebo Hulkem:-D teď shlédnu Hulka s E.Nortonem, tak jsem zvědavej. Konec dohnal vše, co mě do té doby vadilo:-)

• 24.7.2012  23:17
    Kronika (2012)

Mě se naopak zvolený styl líbil, rozhodně víc než u hororu....příběh zaujal, užil jsem si tento film..hawk

• 24.7.2012  23:09

Parádní animák, naprosté překvapení, a impuls pro mě sjíždět tyhle DC universe filmy:-)

• 24.7.2012  23:07

Srovnatelné s Batman vs red hood. a to byl nářez:-) Takže kdo chce vidět pěknej animák, a zkrátit čas před novým batmanem, tohle jasná volba

• 4.7.2012  07:04

vím že 4 hvězdy je dost...ale tři mi přišli málo...je to parádní spin-off, který fanouškům udělá radost, ale jestli odloví neznalce, to si nedovoluji odhadnout...je pravda že jsem dlouho chtěl aby byl seriál jen o rock leem, sice jsem si to představoval drsněji...ale nakonec jsem docela spokojen, oživuje to vtipnou atmosféru prvních serií naruta, která se s dospíváním hrdinů vytratila:-)

• 22.4.2012  16:35

hledal jsem ten film 15 let, možná více..a nebyl jsem zklamán, je to prostě sranda. Souboje mají dobrou choreografii, tempo akce je svižné, člověk se rozhodně nestihne nudit, a závěr brilantní...Nikdy by mě nenapadlo že spojením honkongu a nemeckých tvurců muže vzniknout něco sledovatelnýho..70%, z nostalgie čtyři hvězdy...newim proč ale baví mě to víc než indiana Joe:-)

• 23.2.2012  18:20
    Všemocný (2011)

Vím že to není na čistých 5 hvězd, ale mám takové filmy rád...herecké výkony dobré, celkově strhující zápletka, a hlavně mě potešilo...Spoiler....že neskončil uvěznen někde mezi realitami, ono to k tomu pomalu spělo, a to by mě dost namíchlo, jelikož se z nejasných konců začínat stávat klišé...tady je konec parádní:-) Hawk, domluvil sem

• 14.1.2012  22:41

zatím asi moje nejoblíbenější bondovka:-) nikdy jsem nebyl velký nadšenec, a fanda, tudíž mi naprosto sedí odlehčený styl filmu, i hereckého podání:-) a věta to by se conerymu nestalo mě rozesmála taky:-) ale ze všech bondů jediný, z kterého si pamatuji aspon honičky na sněhu:-)

• 10.1.2012  03:24
    Animatrix (2003)

Troufám si říci, že lepší než druhý a třetí díl matrixu:-)

• 7.1.2012  16:33
    Botostroj (1954)

Tak po tom co jsem tu četl, musím dát pět....1.Tento film mě baví..je vtipný, černobílost hlavních hrdinů dokresluje celkovou naivitu doby, Superzlý továrník naprosto úžasný, Ultrahodný bolševik, ochotný změnit svět....2. Vytýkat filmu propagandu je asi tak chytré, jako vytýkat párku že je kuřecí.Nikdo na to koukat nemusíte, a jak jsem zjistil ve své prokomunistické rodině, ani tenkrát to nikdo vidět nemusel. Když americký prezident bojuje holejma rukama s teroristy, nikomu to nevadí...když zlý rusové ve filmu chtějí zničit svět, nikomu to nevadí.. Nikomu, nikdy...a to se za dobu studené války natočilo na obouch stranách tuny materiálu .Ale když čtu komentáře jako tento....Vejražka výrazný v roli, nicméně tohle nemuselo být.!!! Víme všichni, kdo je ten zlý a kdo dobrý.! Dnes už ano........smíchy si učůrávám:-) Tak vážený LiVenturo, jen pro tebe: Všechny zlé věci, které pan továrník dělal, jsou čistý kapitalismus...tady je jen daly všechny dohromady, a velmi nadsadili, ano, ale nelžou...propouštení lidí, vyhrožování, zastašování, mizerné pracovní podmínky, povinné přesčasy, nesmyslné pokuty, to všechno je kapitalismus..aneb efektivní využití pracovních sil:-)i to ,že továrník botY radši spálil, aby nemusel klesat na cenně(nemluvě o tom že dobře uhraný požár na pojistku by mu vydělal dobře:-)),i to,že se těšil až vydělá na válce, tak jak je americkým zvykem...3.herecké výkony továrníka a bolševika vynikající, hodný komunista se neustále směje, což je poměrně příjemný fakt:-) takový bolševický mesiáš:-D Naopak továrník je záporák jak má být, přestože jsem od začátku věděl, jak to dopadne, tak mě jejich souboj bavil až do titulek..Jen konec mě zklamal, přál jsem si aby ho bolševici olšovejma holema hnaly po poli, bohužel...Pochválil bych i hudbu a celkovou atmosferu, oproti hnusu, který jsem očekával, jsem dostal vyjikající komedii, která ve mě objevila komunistu...:-D miluju ten film...

• 6.1.2012  00:50

Slabší film, ale světlé chvilky měl...přemýšlel jsem i o dvou hvězdách, ale přeci jen se to nakvakrát zvládnout dalo:-)

• 6.1.2012  00:17

Opravdu první naruto film který jsem dokoukal do konce, jinak ta kvalita filmů odpovídá slabým fillerovým dílům. stejně jako následující film velké překvápko..ale asi to snížím na čtyři, pět mam pro dědice ohnivé vule...:-)

• 29.9.2011  16:39
    Red Dwarf (TV film) (1992)

Tak newím, zdá se mi že jsem viděl něco jiného než vy:-D Pamatuju si moc dobře když začal Reddwarf na čt2, a sám musím uznat že mě to poprvé vyděsilo asi uplně stejně jako vás americkej pilot. Uznávám že Remake je něco hnusnýho, jako obléct se do obleku svého dědečka, a vydávat se za něj v hospodě dva dny po jeho smrti, ale ruku na Srdce...vždyt to milujete....každej rok vzniknou desítky remaků, a který kultovní snímek ještě nemá remake, stopro ho za rok, dva, mít bude. Stejně tak jako plijete na Americký smysl pro humor, ale pak uctíváte ikony americké zabavy jako jsou Přátelé, seriál naprosto o ničem stejně jako jeho mladší brácha- Jak jsem potkal tvojí matku...Nepřijde mi vtipné hledat hamburger bohů po městě, ani vzájemné souložení každý s každým....naopak poslední člověk ve vesmíru je natolik zajímavé téma, že bych si ho s chutí dal i po americku...vtipy nejsou zlé, a na představitele bych si asi brzo zvykl, rimr mi přišel dobrý.....dávam 70% protože to mohlo bejt good...jen ject svou cestou a nekrást vtipy z anglické verze a mohlo to bejt fajne

• 16.8.2011  10:12
    Osud světa (2002)

Tento film je možná hloupý, levný, neoriginální..........ale jinak je to hrozná sranda....71%

• 9.8.2011  13:23

Velice přeceňovaný válečný film, plný skvělých herců i skvělých výkonů, bohužel scénář by se uplatnil spíš pro fantasy, družina nepřemožitelných hrdninů jde zachránit princeznzu..ano, tak bych to bral..jenže poslední dobou cejtim spielberga z filmu jako zatuchlinu v másle, jeho monumentální styl mi nesedí, film který dokáže oslovit všechny generace...,no fuj..už u titanicu mi to vadilo, kor když o tři roky starší televizní verze( velice surová a kvalitní) kvuli němu upadla v zapomnění....Ryan odsunul stranou film Tenká červená linie, neskutečně kvalitní a citlivé dílo.Vyplatí se holt prodávat filmy spíš hype efektem než kvalitou, to Spielberg dokázal, a budiž mu za to v hrobě těsno!!!!! A poté co sem shledl produkci pana UWE Bolla, jsem o tom přesvědčem daleko víc...ale narozdíl od spielberga uweho baví filmy, ne penize!! verdikt-65% tuctový válečný snímek v nablýjskaném pozlátku

• 15.5.2011  00:02

Ono je uplně jedno jak se to řešilo u vás, film se jmenuje srdce Ameriky, a pravděpodobně reaguje na násilnosti na školách v Americe té doby..to Livingdead... nějaký chlapec vystřílej pistolí už ani newim kolik lidí.. začíná mě tenhle film zajímat,protože tyhle maniakální filmy Uwemu jdou..až zkouknu doplním

• 26.4.2011  01:18
    Postal (2007)

Děkuji všem kteří tento film nepochopily...díky vašemu nízkému hodnocení jsem od Postalu nic nečekal, navíc Jméno Uwe Boll mě děsí. Ale naopak...lepší velikonoční noc jsem si nemohl přát...zitra zkouknu dalšího Uweho, začíná mě to zajímat...dávam čtyři, protože jsem se bavil, kromě pár nudných chvil je to špica:-)...Rád bych dodal že jde o film podle nejšílenejší PC hry všech dob...hry, ve které se běhalo po ulici, mlátilo lopatou, člověka ste pražily shockerem, až se pomočil..všude se močilo na lidi...pokud ste mu namočily do obličeje, pozvracel se. Hodne duležité bylo taky polévat věci benzínem a pak zapalovat...občas kolem proběhla kočka která se dala použít jako tlumič na kulomet!!!...takže kdo se jde podívat na takový film, navíc film Uwe Bolla, a čeká snad Americkou komedii, dostane za uši. Tohle je Německej Hardcore, doporučuju starším 88 let..:-D a Spoiler: Scena s kočičkou se koná, ale jinak než jsem čekal. A mezi vrchol humoru považuji chvíli kdy tvurce hry postal zmlátí samotného Uwe "Nazi"Bolla, se slovy: Cos to udělal s mojí hrou!!....Nein, das film ist gut:-D:-Dneumim německy takže omluva...to je vše k Postalu, když se vám to nebude líbit, minimálně máte stopro o čem vyprávět druhej den všem svejm známejm.!:-)

• 9.4.2011  14:05

no musím uznat, že na sobotní ráno příjemná záležitost, občas jsem se i zasmál...bylo to opravdu hodně jednoduché, primitivní, ale obsazené skvělými herci. slušně rovná se za tři*:-)

<< předchozí 1 2 3