Stoupenci zla (2013) (seriál)

Pilot hodne libil, k serialum mam ponekud averzi (az na Xfiles, Fringe a Walking Dead), ale detektivni zapletka je mi hodne sympaticka. Purefoyovi padousi jsou lepsi nez jeho kladasove a Bacon cim je starsi, tim vic je uveritelnejsi. Snad je dobry rozjezd predzvesti kvality zbytku

Banshee (2013) (seriál)

Po shlednuti pilotu nic extra. Zajimave tema, mestecko pusobi dost ujete, coz je fajn. Zkusim dat vice dilu, snad se to rozjede

Resident Evil: Odveta (2012)

Jedna hvezdicka za vytecneho lickera, axemany a zaverecny zaber. Jinak jsem neskutecne trpel. Tim, ze pribeh je sled nahodnych situaci a nahodne chovani za pouziti nahodnych rozhovoru, ktere nahodne pasuji na danou situaci. Dale herecke vykony - Mila asi okoukala emoce od Kirsten Steward a zbytek se opicil. Takhle dopichat znacku RE, ze ktere by se dala udelat luxusni horrorova serie, to uz chce celeho cloveka.

Sunshine (2007)

Po tech letech to u mne dotahuje na pet hvezd. Asi i diky hudbe, po ost z Terminator 2 mne to bere nejvic. A vyraz dying sun je zatracene cool :)

Vražedná hra (2012)

Tlusty detektiv bojujici s psychopatem, pro ktereho je mma temer denni chleba je asi nejvtipnejsi scena z celeho filmu. Fox je dobrej, zbytek by mohl shoret v pekle a nic by se nestalo.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Abych citoval naseho ceskeho klasika Jaru Cimrmana - Napad jiste dobry. Ovsem, vysledky nebyly dobre.

El Gringo (2012)

Uz dlouho jsem nemel tak intenzivni chut prastit filmove postavy mezi oci. Slater je Bcko uz dlouho, ale Adkinse je tam s tim co umi fakt skoda

Kazatel Kalašnikov (2011)

Cele je to moc velka agitka a ja jsem na velmi pronabozensky tlacene fiomy celkem alergicky. Verim tomu, ze v realu to asi take nebylo tak ruzove, ale nejak mi prijde, ze zvlast prvni polovina filmu proste nefunguje. Zacalo to byt zajimave, az kdyz Samovi ruplo v kouli a zacal byt sprosty i na sve farniky ve svem kostele :). Neni to spatne natocene, ale jak jsem psal, nejak to uplne nefunguje a Butlerovi to nabozenske zapaleni proste neverim. Zato kdyz s AK v par scenach dela poradek, tak to je jeho poza.