Bojovníci Zenu (2007) (pořad)

Sledovat někoho jak se svijí smíchy bez zvuku, mi příjde zábavný asi jako žrát přes igeliťák.

Skečbar (2010) (pořad)

Spíš Trap, než Skeč.

Taxikáři (1983)

Největší problém týhle lehce bláznivý komedie je v tom, že neni skoro vůbec ftipná.

Poslední mise (2004)

Film Poslední mise jde napříč mnoha žánry. Je to veselé, komorně laděné akční/krimi/drama s lehkými náznaky romantiky a pupkatým sympaťákem-všeználkem v hlavní roli, které se neodolatelným způsobem zhostil Steven McSeagal.

Kancl (2005) (seriál)

Vítejte v Dumber Muffin. Firmě, s pracovním nasazením vypojený skartovačky. Firmě, kde se luští křížovka 7,5 hodiny a vůdčí hlas je reinkarnací Petera Griffina před prodělanou lobotomií transplantovaného mozku z opic. Firmě, kde se zaměstnanec může jmenovat Dvajt Šrut a pěstovat výbornou řepu. Firmě s nej -došel papír-

Smashing Pumpkins: 1991 - 2000 Greatest Hits Video Collection (2001) (video kompilace)

Tenhle záznam všech klipů (kromě The End Is the Beginning Is the End) je pro fandy určitě povinnost. Smažený dýně sem měl nejradši v období kolem alba Machina, kde se kapela rozhodla vzkřísit rock po nepříliš úspěšném adorovém experimentu. Do kapely se vrátil drogovou minulostí ošlehaný Jimmy a D'arcy kvůli stejným problémům byla nahrazena neméně charismatickou zrzkou z Hole. Právě z tohoto alba pochází 2 bezkonkurenční pecky - The everlasting gaze a Stand inside of your love, který i ve videoklipovym zpracování nemaj chybu.

Ryby nemrkají (2002)

Film zapáchá rybím humorem na 100 honů.