Nářez (1986)

Dnes už spíš úsměvná sonda do historie americký skate scény. Jinak si to kluci dobře dávaj (na tehdejších maxi prknech), i když největší NÁŘEZ tu obstaral výstup red hot čili papriček.

Počátek (2010)

Asi v polovině filmu to na mě nějak padlo a já se tak málem ocitl v Leově týmu.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Vylouhovaná kriminálka Las Vegas, natřená na oranžovo a v hlavní roli mladší brácha Walkera Texase.

Splašený vlak (1985)

Napínavá Train Movie se skvěle hrajícím trojlístkem - Voight, Roberts, De Mornay.

Rampage (2009)

Rampage se z počáteční konverzačky přehoupne do solidních jatek a plyne až do předvídatelnýho finále. Líbí se mi jak se z německýho Ed Wooda stává solidní béčkař, jen si moh trochu ohlídat epileptickýho kameramana (ovšem při nástupu "hlavního hrdiny?" Billa na vyhlazovací misy to zase vypadá hodně působivě a realisticky). PS: Život je jako videohra. Nikdy nevíš, co si zastřelíš.

Viva la Bam (2003) (seriál)

Bam a spol. sou dobrý šulini, ale nejvíc mě pobavil nervní Don Vito.

Mazec (2010) (pořad)

Při večernim brouzdání po Tv análech sem narazil na talk šou Mazec a koho tam nevidim. Mezi hosty byl zrovna spisovatel a antifeminista Pepa Hausman (byl i u Krause), takže sem přibližně věděl co příde. Pepik nezklamal, a tak sem pobaveně sledoval jak si s Dejdarem notuje a jak jim občas Kačenka (s CTK výrazem) skočí do hovoru s nějakou uštěpačnou poznámkou. Dalšim hostem byla nějaká striptérka a to už tak zábavný pohovor nebyl. Určitě tady záleží na výběru zajímavých hostů a taky sehranosti dvojice moderátorů, ale to mě je celkem šumák, protože další sledování v plánu nemám.