seban123

3 body

<< předchozí 1 2
    • 6.11.2015  09:33
    Spectre (2015)

Opět 007 ve své plné kráse. Rychlá auta, zbraně, krasná Bond girl, alkohol a mnoho napínavých chvil, je právě to, co dělá Bonda Bondem. Příběh ač je trochu delší, utíká a umí Vás vtáhnout do děje.

• 23.6.2015  23:38
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Nejlepší seriál od AMC na pokračování, který vás totálně vtáhne do děje a už nepustí. Napínavé jsou všechny série, skvělý vývoj postav. Doporučuji 100 % :)

• 22.3.2015  08:50
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Bez komentare, toto nemuze byt ani komedie.. Člověk se baví spise tim smesnym scenarem 😃

• 30.1.2015  22:23
    Slídil (2014)

Film, který po dlouhé době přinesl nový nápad. Opravdu napínavý, akční a krutý. Hlavní hrdina a scénář 5/5. Celkově doporučuji.

• 30.1.2015  22:20

Film, který moc nezaujme, ale neurazí. Bez hlavního hrdiny J.Deppa by to byl propadák. Celkově nic moc povedená komedie.

• 30.1.2015  22:19
    Paddington (2014)

Rodinná komedie, která neurazí. Značná dávka humoru, která pobaví snad každého. Super prostředí :)

• 29.1.2015  23:18
    Fargo (TV seriál) (2014)

Brilantní začátek a úvod do děje. V poněkud klidném městě, kde se příběh odehrává se stane dosud nečekaná řada událostí. Na vše se snaží přijít místní policii. Myslím, že úvod fajn. Ale průběh byl spíše psychologicky se rozvíjející se kopanec. V půlce seriálu máte pocit, že už by mohl být konec. To se však opět mění ke konci, kdy se Fargo opět ukazuje jako na začátku. Opravdu jsem zvědav, co tvůrci vymyslí do další série. Doporučuji - ale zatím 4/5

• 30.12.2014  23:24
    Interview (2014)

Za velmi originální nápad, slušnou dávku vtipů 4*. Pobavil jsem se, musí to člověk brát s nadsázkou.

• 15.11.2014  00:14
    Interstellar (2014)

Spíš jsem si připadal jak ve hře a né v kině. Film pěkně propracovaný, sice působil jak z 80. let ale co. Mám k němu rozporuplné názory, jsou tam pasáže při kterých bych nejraději odešel z kina a pak dramatické momenty, kdy si člověk říká jak je to dojemný. Snaha scénáristů narvat do již tak dlouhého věci, které potřebují mnohem více času na rozvoj. Konec mi přišel až moc zkrácený ne-li ustřižený, oproti nudnému posedávání v raketě. Filmové provední OK, herecké výkony OK, filmové návaznosti nic moc, Tento film řadím do kategorie jednou a víckrát ne. V TV si ho nedokážu ani představit, jelikož by nedokázal udržet mou pozornost. 3,5/5

• 1.11.2014  23:46
    Soudce (2014)

Dvě hvězdičky za herecké obsazení a výkony. Je to film, který se bude líbit spíše "pravému" americkému občanovi. Děj byl protáhlý, snažil se hrát na city a dostat vás marně do situace. Soudní prostředí, mrzutý soudce a rozvrácené rodinné poměry, přesně to si odnáším z kina.

• 19.9.2014  19:59

Film, od kterého jsem nevěděl, co mám očekávat. Ale po pár minutách děje mě velice zaujal. Promyšlenost, zajímavý koncept filmu. Jen musím říct, že konec mi přijde nelogický, happy end jsem opravdu nečekal. 4/5

• 7.9.2014  09:33

Zabavná komedie, kterou jsem od producentů Teddyho čekal. Vtipně podaný život na divokém západě. Velmi dobré vtipy.

• 31.7.2014  12:03
    Ona (2013)

Ze začátku mě film zaujal. Postupně jak plynul čas mě přestával bavit. Na můj vkus je příliš dlouhý.

• 17.7.2014  00:30
    Zaříkávač lží (amatérský film) (2014)

Důležitý je názor a myšlenka ! Díky NEJFE!

• 22.3.2014  18:50
    Pompeje (2014)

Prostředí filmu ohromující, efekty úžasné, ale bohužel velmi slabý děj.

• 15.3.2014  21:35

Originální pohodová a oddechová komedie :) Super

• 7.2.2014  20:43

Správný thriller, napínavé od začátku do konce.

• 1.2.2014  21:42

Dokument o pravdách, které by člověk raději nechtěl slyšet, proč je nezdravý MC? Doporučuji a po tomto dokumentu si návštěvu tam rozmyslím.

• 31.1.2014  23:18
    Krásno (2014)

Velmi depresivní film, který mě příliš ani nepobavil. Snaha o komedii se stala spíše tragédií. Herecké výkony Sokola jsou fajn, ale scénář nic moc. Film se rozjíždí velmi pomalu až se téměř nerozjede. 70% filmu tvoří pasáže o ničem. Počítal jsem s černou komedií, ale tady převládá spíše jen ta černá.

• 25.1.2014  21:10

Příběh podle skutečné události, který je velmi emotivní a vyvolává silné rozrušení. Co se týče děje tak ten není příliš silný, celkem se táhne - asi snaha vžít se do situace. Závěr byl povedený a proto 3/5

• 24.1.2014  11:31
    Vejška (2014)

Film Vejška je oddechová podívaná, super komedie. Po dlouhé době něco českého a zábavného. Film doprovází hudba - Trafika - což se k tématu hodí. Mnoho postav oproti minulému dílu ubylo. Musím velice pochválit Jana Krause, který předvedl společně s Z. Bydžovskou brilantní výkon!. Rád se podivám na film podruhé.

• 20.1.2014  17:33
    Gympl (2007)

Komedie ze studenského prostředí, výborné herecké výkony, dokonale znázorněné soc.vrsty jak na škole tak v domácnosti. Myslím, že tento film je jeden z nejlepších o studentech.

• 19.1.2014  18:53

Film, který mě velmi zklamal. Očekával jsem komedii. Místo toho člověk dostane dávku citátů o hledání smyslu života. Do filmu jsou zasazeny fantasy prvky - moc se mi to nelíbí. Jediné pozitivní bylo herecké obsazení B.S.

• 18.1.2014  22:34

Super podívaná, lehké téma na odpočinek, myslím že to splňuje požadavky dobré komedie. Skvělé obsazení S.C. a Emmy Stone. Děj je svižný, zápletka ke konci neočekávaná. Doporučuji film k sobotnímu večeru.

• 12.1.2014  11:02
    Povodeň (1998)

Takový lehce odhadnutelný thriller, ale člověka to zabaví. Super obsazení M.F., skvělá zápletka.

• 5.1.2014  16:21

spíše horrorová pohádka než horror a thriller. Představivost, zvědavá holčička a neposední skřítci ze kterých se stanou neposedné vraždící zrůdy.

• 4.1.2014  18:19
    Don Jon (2013)

Film na který kdybych šel do kina, byl bych zklamaný, čekal jsem od toho více, ale bohužel 2/5

• 4.1.2014  12:31

Pohodová komedie o mladém "zoufalém" klukovi, který je nešťastný ze vztahu své matky, její přítel je arogantní a nemá ho rád. Děj se odehrává v malém městečku u moře. Duncan je znuděný životem a tak si jednoho dne vyrazí do města, kde potká údržbáře akvaparku, seznámí se a začne pracovat pro zábavní park. Je to pro něj jediné místo, kde se cítí šťastný, tento film nádherně vystihuje hlavního hrdinu a jeho trable. Doporučuji :) 3/5

• 2.1.2014  00:51
    Únos (2012)

Psychologické drama, které se spíše odehrávalo v kanceláři. Celý film je o pokusu vyjednávat, norské podání mi přijde nudné oproti filmu C.Phillips. Čekal jsem od toho více.

• 29.12.2013  17:25

Napínavý film od začátku až po poslední minutu, ke konci jsem byl v šoku, je to propracovaný film o dnešním světě lodní dopravy a obrany proti pirátům - postupy jednotek a NAVY jsou k neuvěření. Velmi propracovaný film.

<< předchozí 1 2