Transformers 3 (2011)

Ale toto nebol až taký prúser ako som si myslel, ked som išiel do kina. 3D najlepšie po Avatarovi, dej mal spád a stale sa niečo dialo. Pribeh sice nieje žiadna slava, ale nahradza si to skvelou akciou a perfeknou hudbou od Jablonskeho, ktorá je porovnatelná so Zimmerovou. Zhrnutie: Je to dobry film na odreagovanie, nenaročný a krásne vyzerajuci. Určite dobrý zažitok.

Matrix Revolutions (2003)

Skoda, ze sa v poslednych dvoch castiach kladie, taky doraz na efekty a nie na celok a opakovanie raz uz vydeneho (scena so stlpmi) Matrix bol a bude revoluciou v sci-fi 21. storocia, ale number one je jednicka tieto dva dieli mu trosku beru na prestizi.

Světová invaze (2011)

Ach bože!!! Tak začnem tým čo bolo dobre na tomto snimku. Kamera bola vyborna a dobre ju doplnali vizuálne efekty a to je tak všetko k plusom. Pribeh ala propaganda U.S Army a keby tam priletel ešte superman, tak sa ani nečudujem :) Počuvať to snaď muselo vadit aj američanom, lebo toto je už fakt moc.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

3/4 filmu je to obrouská nuda, ktorá sa snaži byt vtipná, ale bezvisledne a je skor chaotická. Až na pár vydarených scén nič moc a 3D otras, až na jeden dva zaberi si ani nevsimnete, že to 3D vobec je!!!!. Sklamanie tohoto roku pre mna.

Počátek (2010)

Jeden z najlepších sci-fi čo som za posledných pár rokov vydel! Počátek a jeho spracovanie do užasného celku, kde hudba a kamera či herecke vykony vytvarajú tak nadherný zažitok, ktorý Vas pripúta do sedala a len s úžasom hltate čo vydite, počujete a chcete sa toho dotknúť. Porovnávať tento film z Matrixom, ako to tu niektory robia je ako porovnávať prasa s kravou :o). Mrzy ma, že tu niektory dokoncala dali odpad, len preto, že sa im nepačilo ako sa tento film pohybuje v rebričku a tým vlasne ukazali svoju hluposť. Určite doporučujem si tento užasny film pozriet s dobrou zvukovou aparatúrou. Toto je dielo mistra Nolana.