eXistenZ (1999)

Slabý odvar Matrixu

Babí léto (2001)

Důstojný odchod Vlastimila Brodského, který se od své filmové role asi dost lišil

Nevinné tahy (1993)

Netušil jsem, že by film z šachového prostředí, mohl být tak dobrý. Hlavní hrdina, s typicky českým jménem, je hodně dobrej, no a Laurence Fishburne mě překvapil svou štíhlou postavou :)

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Úžasný průřez života jednoho robota. A Oskarovi bych rád vzkázal aď do tý zdi jenom nečumí, ale aď do ní i bouchne hlavou, třeba se mu rozsvítí co je dobrej film!

KOndoMEDIE (2001)

Pohodová komedie na jedno skouknutí

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

No tak to sem fakt nečekal, že by si z Pána prstenů udělali prdel i tvůrci-to se povedlo !

Muž bez stínu (2000)

Kevin Bacon se v tomhle filmu vrací k Hráčům se smrtí. A daří se mu to velmi dobře.

Oscar Wilde (1997)

Tak vážně nevim co si mám o tomhle filmu myslet. Je to super příběh, ale ty teploušský scény mě tam hodně sraly. Chápu, že Oscar Wilde byl buzerant, ale abych viděl Juda Lawa, Orlanda Blooma a podobný hvězdy v těhle nechutností, to vážně ne!

Oheň nenávisti (1999) (TV film)

Hodně dobře nafilmovaný. O hodně to překonalo mý očekávání, protože podobný zápletky se ve filmech už párkrát objevili, ale tady je to fakt super!

Hráči se smrtí (1990)

Naprosto dokonalý příběh, super herecký výkony (hlavně Kiefer Sutherland) a samozřejmě skvělá režie dávají dohromady jeden z nej filmů. Přesto, že jsem to viděl už po 3. tak mě to vždy dostane něčím novým.