Hledá se Nemo (2003)

super animace - tedy spíš digitalizace, kvalitní příběh, ale mohlo tam bejt víc humornejch scén a i kratší stopáž by neuškodila

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Fakt ujetá slátanina, která ale pobaví-takže splní svůj účel, takže proč ne (i když líbací scéna S. W. Scotta je už moc)

Seznamte se, Joe Black (1998)

Tak nevim na co si tady hrajete? Pitt zvládá tuhle roli opravdu precizně, stejně tak Hopkins, kterej hraje co je od jeho postavy třeba. Fakt mě občas překvapíte svejma "rádoby vtipnejma" hodnoceníma-jak se řiká: kritizovat umí každej vůl

Teletubbies (1997) (seriál)

Pokud se nepletu tak to bylo určeno dětem a ne dospělejm filmovejm maniakům jako ste vy. Takže proč to doprdele vůbec hodnotíte!!!!

Karaoke (2000)

Zajímavej námět i dobře natočený-prostě pohodovej filmeček

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002) odpad!

Jsou filmy u kterých si musíte položit otázku "proč se ten film vlastně točil" a tahle "rádoby komedie" je tomu zdárným příkladem. Stupidní pokusy o vtipnou situaci střídá druhou a já nevěřim vlastním očím. Ze slibnýho námětu se rázem stane brak všech braků. Nechápu jak movie mohl dát 4 hvězdy. Tos u toho filmu musel bejt totálně zhulenej. Fakt hnus!!

Město andělů (1998)

Nádherná romantická balada, kterou podtrhují skvělý herci a hudba.

25. hodina (2002)

Po nicneříkajícím začátku se příběh až nečekaně vyvíjí. Opravdu neuvěřitelná podívaná s jasnou "poteroristickou náladou"

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Skvělá válečná podívaná, kam se nacpaly snad všichni, co ve světě filmu něco znamenají.

Divoké kočky (2000)

Jděte všichni do prdele že to byl blbej film, náhodou to byl skvělej nápad a kojotky byly fakt super. A seppovi bych vzkázal ať ve filmech nehledá jenom morální poučení (navíc v tomhle filmu bylo). Filmy se netočej jenom pro morální poučení, ale i pro oddych. Takže fuck you!! (už sem byl dlouho mírnej :)