Titus (1999) odpad!

Takováhle sračka se jen tak nevidí. Římani na motorkách podle Shakespeareho-úchvatné

11'09''01 (2002)

Velice kvalitní, až na velké zklamání v podání A.G. Ináritta. Jeho filmeček byl odfláklý

Saw 2 (2005)

Jedinej horor ve kterym je ukrytej smysl. V jedničce to bylo prvoplánově naznačený, ale tady to bylo dotažený do poslední nitky. Bravůrní scénář. Po velikym zklamání z jedničky sem tenhle film chtěl ignorovat, ale jsem rád že sem tak neučinil. V mim případě nejlepší horor co jsem kdy viděl. Zamyšlení nad životem v nezvyklim balení. Bravo!

Tajemná řeka (2003)

Z velkýho očekávání zbyl jen průměr

Million Dollar Baby (2004)

Tak tenhle film mě neskutečně zklamal. Jsem asi jedinej kterýmu se to nelíbilo. Přestože mám filmy podobnýho ražení velmi rád, tak tahle věcička na mě působila hrozně prvoplánově. Scénář neměl chybu, ale ta tolik oceňovaná Eastwoodova režie byla v mích očích nezvládnutá. Bylo předem nalinkovaný kdy se má divák smát, kdy má bejt smutnej a kdy má brečet. Ale s divákem se má pracovat umě a nechat ho, ať si vybere sám kdy chce zažívat tyhle emoce. A přesto že jsem chtěl ten film prožívat, tak právě kvůli režii se mi to nedařilo. Ani mě nevzal za srdce závěr. Už Tajemná řeka byla špatná a tenhle film se nese ve stejnym duchu. Asi jsem opravdu náročnej ale poctivá režie je něco jinýho.

Kickboxer (1989)

Kickboxer je trochu převlečený Krvavý sport. Tyto dva filmy mají společně opravdu mnoho, od kostry příběhu počínaje, ke stylu natáčení konče. To však není na škodu, ba naopak. Pro fanoušky akčních filmů, kterých v 90. letech bylo opravdu požehnaně, to musel být film přesně podle jejich gusta. Je tam totiž vše, co si tento žánr žádal. A navíc,... zrodila se HVĚZDA!

Nesvatbovi (2005)

Neskutečná laciná slátanina. Vincent Vaughn příšerně přehrává. Jsem asi z jiný planety, ale nechápu, jak takhle stupidita mohla sklidit takovej úspěch. U amíků bych to chápal, ale u čechů a navíc na tomhle serveru? Kam ten filmovej svět spěje?!