Smrtonosná zbraň - Na stejný lodi (2018) (epizoda)

Tak za mě pohoda. Seana mám radši než Crawforda (kterej prudil tak dlouho až ho vyhodili). Na seznámení s novou postavou dobrej díl. Fórky taky fungujou, vyšetřování nijak složitý. Dobře že se Sean dal do kupy, s Damonem by jim to mohlo fungovat. Ostatní sestava zůstává stejná, takže vzhůru do třetí řady.

The Orville - Na Zemi nezůstalo nic kromě ryb (2019) (epizoda)

No paráda, zatím nejlepší díl druhé řady. Doufám že Krillové se ještě ukážou. Tenhle seriál se rozhodně blíží duchu Star Treku víc než podivný Star Trek: Discovery. No a ty Chak´taly bych taky nechtěl za sousedy.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

No dal bych asi dvě hvězdy, ale herecká účast některých stálic českého hereckého prostředí (obzvláště pana Němce) této pohádce zařídilo hvězdu navíc. Jinak je to takové neslané, nemastné. Hlavní hrdina nijaký, ale peklo se docela povedlo. Lábus jako vždy standart, čerti dobří.

Upgrade (2018)

Tak nechápu to hodnocení. Všechny postavy byli snad retardovaný a navíc většina krajně nesympatická. Celá situace docela neuvěřitelná.

Profesor T. - Kolej Vltava (2018) (epizoda)

Líbí se mi uživatelé, kteří nehodnotí dílo, ale jeho vyznění, nebo případně umístění díla do kontextu dalších děl. O tom to tady myslím není. Hlavní hrdina je mimoň a o tomto je tento seriál. Pro mě rozhodně lepší průměr a Řezníček mi jako Tauber dost sedí (rozhodně víc jak Matschke aka Thalheim).

Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů (2016)

Jsem docela naštvanej, protože tady je vidět, že Křováky styk s takzvanou civilizací likviduje. Zničil jejich přirozený způsob života, likviduje jejich prostředí atd. Je mi těch lidí líto.

Vražda v Orient expresu (2017)

Kurnik Kennethe, co to mělo být. Parodie na Hercula? Ten knírek byla zběsilost, jak střih tak barva. A ty melodramatický vsuvky?? Film za dvě, a pro mě velký zklamání z toho zmařeného castingu.

Příběhy slavných - Zpříma do očí (2010) (epizoda)

Tak Pavel Novák st. byl pro mně zpěvákem 60. a 70. let. pak už mi prakticky zmizel z očí i mysli. No jsem rád, že jsem mohl tento dokument shlédnout a seznámit se s jeho dalším osudem.

Thor: Ragnarok (2017)

Takže rozhodně nejpovedenější zfilmované dobrodružství tohoto komiksového hrdiny. Dobře vyvážený co se týče humoru. Zjevně se zkrátka nechtěl brát Thor moc vážně, ale nepřehnal to. Do universa se nám přidali další postavy. U některých bych byl i zvědav na další vývoj (En Dwi Gast). U Scurgeho mě naopak štve, že již rozveden nebude a myslím že ho scénáristi poněkud odflákli. Blanchettová jako Hela dost dobrá. Celkově u mě tenhle film zabodoval.