Děti kukuřice (2009) (TV film) odpad!

:D Možná to bylo tím šílenym dabingem, ale rozjímání a hádky o Vietnamu byly absolutní scénáristická špička! Připočtěte dokonalou honičku kukuřičným polem, kde Vám po půl dni nahánění rozčísne ksicht kukuřičný květ (listem by to asi fakt herce bolelo, já vím) a výborně hrajícího desetiletého hlavního überfakana, kterého, kdo ví proč, všichni poslouchají a který absolutně stylově metá nožem. Rozdíl od produkce Asylum je pouze ten, že se zde masivně nepoužívají CGI efekty.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Mám osobní teorii, že producent tohoto filmu sbíral špínu na všechny dobré herce v Hollywoodu a pak to na ně vytáhl a jen pro své zvrhlé potěšení je donutil hrát v tomhle výblitku. Jinak si to neumím vysvětlit. Pokud se to někomu líbí, tak proti gustu...

Life Remote Control (2011) odpad!

Nebudu lhát.. Ano, neviděl jsem to v kuse a ani celé.. :D

Faces of Death (1978) odpad!

Nebudu přidávat hvězdičky za dokoukání, protože to svým způsobem člověka táhne vidět víc a víc. Fascinace smrtí je špatná a v tomto případě i nechutně zvrhlá a hlavně zbytečná. O tom, že je spousta scén amatersky nafakeovaných, ani nemluvě.

The Jerry Springer Show (1991) (pořad) odpad!

Hyenismus nejhrubšího zrna, nechutnost, za kterou by všichni, kdo se u toho baví a kvůli kterým takové show jsou, zasloužili viset za kule v průvanu.. Na druhou stranu, lidé, kteří do té show chodí nejsou o nic lepší.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Je mi líto, ale tyto filmy pro "obyčejné lidi" nedávám. Kdyby alespoň nějaký ten vtip zabíral, nebo kdyby to nevypadalo celé tak jednoduše točené jako Kameňáky, ale tohle je snad ještě horší.

Lidská stonožka (2009) odpad!

Půjčte mi propisku a papír, za deset minut vám napíšu desetkrát lepší scénář i se stejně nechutným a úchylně efektním nápadem.. :D

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Tak nějak jsme si proklikal celý dvoudíl, pár scén jsem unesl... Pak mi explodovala hlava.. A hudba tomu nasazuje opravdu korunu. Prosím, prosím... Nekoukejte na to, za tohle musí Nova zaplatit, jak to propadne... Nechápu, jak to může v době moderních seriálů vůbec vzniknout... Asi budu po zbytek dne ko.. koktat..

Srbský film (2010) odpad!

Nakonec jsem tento film (nadvakrát) dokoukal. Nevím, jestli ho mám nějak hodnotit. Nechutná animální sexuální stránka člověka, která mi dokázala zvednout kufr a já popravdě moc nechápu, jestli takový film stojí za to vidět. Když film, který by se měl brát vážně, působí občas i ve svých nejhutnějších chvílích nechtěně vtipně (to se nevylučuje s tím, že je to naprosto odporný!) Popravdě si myslím, že spoustu lidí znechutíte už jen popisováním výjevů z filmu.. Natož abyste zákeřně donutili se na toto dílo podívat, abyste v tom nebyli sami. Jakože nejspíš asi "odpad", jinak totiž nevím, jak bych musel překopat svojí dosavadní hodnotící stupnici. Těm, kteří v tom viděli duchaplné dílo, docela závidím. Odpad nedávám z důvodu nechutností, ale že se dějou bez nějakého většího smyslu, konceptu, nebo nedejbože příběhu. Zlaté příběhy ostatních slasherů..