Občanský průkaz (2010)

Občanský průkaz mě bohužel neoslovil. Po většinu filmu jsem se nudil a nezachránilo to ani pár vtipných scének. Čekal jsem rozhodně víc.

Kick-Ass (2010)

Tak tohle byl omyl, velký omyl. Tu jednu hvězdičku dávám sobě za to, že jsem to dokoukal až do konce:)!

Crash (2004)

Velmi dobře natočený film na téma rasismu. Skvělé herecké výkony v čele s Terrencem Howardem a Mattem Dillonem. Pobavila mě scénka, kde krade Ludacris se svým kumpánem káru bílému párečku:). Role Sandry Bullock mi přišla tak trochu zbytečná.. Crash je moc zajimavý a svým způsobem i originální film, ale přece jen mu na 5* něco chybí.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Myslím, že všem fanouškům Simpsnů se musel líbit i film. A jelikož se mezi fanoušky Simpsnů počítám, není co řešit. 5*

Mstitel (1989)

Pamatuju si jak jsem šel s mámou do půjčovny VHSek pro nějaký film, kde hlavně nebudou žádný mrtvoly. Načež nám pán za pultíkem zapůjčil Punishera:). Takže já jako malej jsem z toho měl zážitek, který si pamatuju dodnes:).. Nejvíc se mi líbily Punisherovy botky.. 3 vzpomínkový hvězdičky

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Pohodová komedie viděna cca před 15 lety, když jsem jako malý byl zrovna nemocnej a máma mi půjčila tento film na VHSce. A mně se líbil:)

Karate Kid (1984)

Film na kterém jsem vyrůstal a který mi vždy dodal sílu a chuť někoho hned jít zbouchat:). Bohužel jsem ale nechodil k Myagiumu do učení, tak to vždycky dopadlo špatně. Čistý 4*

Svět podle Prota (2001)

Kevin Spacey v životní roli (nebo byla životní ta v Usual suspects?). Na první pohled velmi jednoduchý, ale skvěle zrežírovaný nápad o mimozemšťanovi převtěleném do lidského těla. Tenhle film se mi zaryl do paměti, stejně jako planeta K-PAX. 100%.

Surikaty (2008)

Velmi zručně natočený dokument o Surikatech. Poučný, zábavný a dokonce i s příběhem. Začínám mít ty malý potvůrky rád:)