Dexter (2006) (seriál)

S Dexterem jsem od první chvíle, kdy se začal objevovat v TV.. i když je dexter vrah, tak s ním musíte sympatizovat od první chvíle co přijde "Tonight's the night". Opět jeden z mála seriálů, který si drží svojí kvalitu od první serie.. každá ze serií je propracovaná a neskutečně napínavá.. 100%. Hello, Dexter Morgan!

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prison break bych hodnotil hlavně z pohledu první serie, která nemá co se týče vězeňské tématiky a útěku konkurenci. Naprosto dokonale promyšlený plán útěku, perfektně vykreslené postavy atd atd.. co na tom, že další serie už šly s úrovní dolů (ne o moc) a poslední serie byla jeden velkej úlet.. za tu první serii prostě míň jak pět 5* dát nemůžu.. ps: nejhůř zahraná postava - Sarah (Sarah Wayne Callies).... herečka (nebo spíš neherečka) naprosto hrozná, nesympatická.. bohužel mě teď otravuje i ve Walking dead:(

Simpsonovi (1989) (seriál)

Srdcovka... a můj každodenní večerníček.. víc ze mě nedostanete:)..

Přátelé (1994) (seriál)

Další tzv. životní seriál, který se mě drží od mládí a ne a ne pustit. Další komentář asi netřeba..

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Don aka dickhead je prostě hovado k pohledání, u toho jak se chová k holkám, Eddiemu a k přítelovi Abby nebo Sam se prostě nedá nesmát.. ta pátá hvězdička je právě za Abby a Sam:)

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

The wire není nic menšího než nejlepší "krimi" seriál všech dob.. po zkouknutí první serie se mi ani do dalších nechtělo, protože první serie byla tak výborná, že už to jen těžko mohlo být lepší. Jenže ono bylo.. výborný herci v čele s Dominicem Westem a Idrisem Elbou.. skvěle zachycený prostředí špinavého Baltimoru a života místních dealerů, výborně vykreslený boj o post starosty a o různých zákulisních machinací, přesun prodeje drog do Hamsterdamu atd a to všechno je tak realistický, že bych věřil, že to tak opravdu chodí.. stačí zkouknout první dva až tři díly a tento seriál vás pustí až u posledního dílu páté série.

The Black Donnellys (2007) (seriál)

Výborný seriál o irských bratrech, který vymejšlej jednu hovadinu za druhou a díky tomu se dostávaj do středu zájmu jak italské mafie, tak i té irské. Jediný co mě občas štvalo byl vztah mezi Jenny a Tommym, který tam moc nepatřil a taky Donnelysovic máma, která byla fakt na ránu:).. Peter Green opět skvělej.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Trpajzlík, to je srdcovka. Pamatuju si když jsem ještě kdysi před lety přišel z hospody a vždy dávali k ránu nějakou blbost, kterou jsem vždycky hned přepnul. Nakonec jsem se k tý blbosti vrátil a jsem strašně rád, protože přijít o tenhle kultovní seriál, to by byl velkej hřích. Nezapomenutelný hlášky, výborný dabing a ty nejlepší borci ve vesmíru. O trpaslíkovi se dá psát hodiny, citovat hlášky, ale proč... to se prostě musí vidět.. od prvního dílu... až do toho posledního.. Všichni jsou mrtvý, Dave!

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Tak tohle mě hodně překvapilo, po prvních dvou dílech mě tento seriál moc nezaujal, ale jakmile se to rozjelo a objevili se na scéně všechny postavičky v čele s Chevy Chasem a bláznivym Ken Jeongem, tak už jsem se od něj neodtrhnul. Opravdu velmi povedený a zábavný seriál, kde se jednotlivé postavy výborně doplňují a kde každý díl je úplně o něčem jiném. Těším se na 3. serii.. edit: první dvě výborné série naprosto sráží třetí série, která postrádá snad vše čím vynikaly právě první dvě série. 1. a 2. serie ***** 3. serie *

Avatar (2009)

Tentokrát nebudu hodnotit film, ale jen zážitek z kina a proto nemůžu dát jiné hodnocení než jasných 5*. Naprosto skvělý zážitek díky 3D technologii díky který jsem si užíval každou minutu na Pandoře a vždy byl naštvaný, když se děj vrátil na vojenskou základnu. U 3hod. filmu jsem se bavil od začátku až do konce a už se těším až budu moct tento film vidět znovu.. jen bych to neriskoval doma u TV, pak bych mohl být zklamaný.