Stín v oblacích (2020)

Akční/Horor/Válečný/ a přidala bych /Komedie/ Jakkoli to byla naprostá hloupost, tak to bavilo, bylo to mega akční a bylo na co se dívat. Několikero výbuchů upřímného smíchu mluví za vše. Vykašlete se na hodnocení a pobavte se. Jsou tam totiž věci, který jste ještě nikdy neviděli :o) a ani já ne

Láska & gelato (2022)

Příjemná a vyloženě milá záležitost, letní relax.

X (2022)

Kdyby se ta první hodina tolik netáhla, byla by to fajn zábava. Takhle trochu zkouška trpělivosti.

Gentlemani (2019)

Ukecaná MEGAnuda....dodívala jsem se sama, první spoludivák vzdal po 15ti minutách, druhej po půlhodině....udělali dobře

Moře klidu (2021) (seriál)

Klobouček dole, to se jihokorejcům povedlo. Super akční scifíčko, kde se vykradlo, co šlo, z pár mých oblíbených filmů, chytře poskládáno a vymyšleno. Dobrá gradace, udrželo mě to v napětí, dala jsem v sérii nadvakrát. Jedna hvězda dole za posledních 5 minut.

Tlusťoch (2020)

Mě vůbec nevadí zabíjení ve filmech, naopak :) Ale tady se ptám, proč!!!!? Když bude 50 zastřelených v krvi,tak je to zábavnější komedie nebo akčnější  thriller? Nikoho to ani nemůže zajímat, hlavně že je střílečka na max. Jen mě tak napadlo, že bude zas velký divení až nějakej magor vystřílí školu.  Hlavně že máme černou pani Santa Klausovou, na tom nejvíc záleží. Nápad asi fajn, ale je z toho dost rozháraná trapárna, kde nuda vítězí.

Nebezpeční skřítkové (2021) (seriál)

Moc příjemně se na to dívalo, mělo to tu správnou tajemnou zloatmosféru, min. v první polovině. Kombinace hororu a filmu pro děti byla celkem zábavná a pravda, trochu divná, ale to jsou seveřani, mají věci trochu jinak. Za mě naprostá spokojenost, zabavilo mě to na celé jedno odpolko.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Tak jsem pořád čekala, kdy začne ta "komedie" a ono nic.  Zasmála jsem se celkem dvakrát a ne moc. Jak nějakej studentskej experiment na koleni dělanej a k tomu dost trapárna. Nej zážitek byl štěk Leoše Nohy. Jinak strašná nuda a nezábava. Nepovedlo se.

Máš někoho doma (2021) odpad!

Nuda nuda nuda spánek nuda nuda spánek útrpnost trapnost

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020)

Celkem divná a hnusácká podívaná, chvílema i nuda...ale zvláštním způsobem to působí hodně temně. A to je dobře.