Nit z přízraků (2017)

Asi jsem debil, ale mě to nějak nebavilo. Fakt jsem se nudila - psychopatickej vyschlouš a čubka, co mu podlejzá vzávorce ho hrozně miluje..ee

Tupíři (2010) odpad!

Mě tedy Stmívání vůbec nevadí, viděla jsem, romantika pro holčičky je taky potřeba. Nevadila by mi ani parodie na Stmívání. Je tu jen jeden háček a to ten, že tam nic legračního nebylo a jeden prd to rozhodně nezachránil.

Rampage Ničitelé (2018)

Je to blbost, ale moc pěkně se na to kouká :-) Čekala jsem to daleko horší a když je venku hic a nechcete ven, dobře to zabaví. Naprostá spokojenost, nad očekávání.

Jsem božská (2018)

Tak nějak chápu, že se musí udělat film o tlustných nehezkých holkách, stejně jako o zneužívaných dětech nebo dětech s divnym ksichtem nebo o tom, jak jsou starý lidi osamělí...nic proti tomu. Ale když se tomu říká komedie, tak by to možná mohlo jít trochu vtipnou cestou. Což tady se nestalo. Film, kterej má zvednout sebevědomí holkám při těle a poselství je, že nezáleží jak kdo vypadá, ale jakej je---fakt překvapení :-) Jen aby to s tim sebevědomím nepřehnaly..ehm. Jak film pokračoval dál, byl pořád nudnější, ke konci jsem usínala.

Bajkeři (2017)

Taková nenáročná záležitost...když se nudíte. Dalo se...a semtam i pobavilo. Když nečekáte nic extra, tak na pohodu.

Renegáti (2017) odpad!

trapárna a zbytečnost - bolelo to

Divnovlásky (2008) (TV film)

Tady bych nebyla tak přísná, jeden nudovečer to fajnově pořešilo. Není to zázrak, spíš lehké nenáročné pobavení, zejména pro ženy, pro chlapy asi trochu otrava. Zasmála jsem se, Langmajer je tam ukázkovej kretén :-)

Hellraiser: Judgment (2018)

Zbytečnost na úrovni sousedskýho seriálu, atmosféra nijaká a Pinhead jak vyžranej důchodce v sadomaso oblečku. Jedna hvězdička za úvodní scénu, která fakt nebyla pěkná...

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Filmík pro děcka a pro milovníky dinoušů, hodně adrenalin, non-stop divoká akce. Nic než pobavení jsem v tom nehledala a to splnilo, dinosauři nejlepší. Moc jsem si to užila :-)

Black Mountain Side (2014)

K smrti nudnej film s pár dementama a mluvícím jelenem. Co pobavilo : jak když jim zmizeli tři domorodci, tak NEMOHLI pokračovat v práci a 10 chlapů se tam nudilo a povalovalo a bavilo se o tom, jak se hrozně nudí. Strašná utahanost ani akčnější konec už to nezachránil.