Zapomenutý ostrov (2009)

Jasny béčko s efekty nic moc, ale v porovnání s dalšími béčky to zase až tak špatné není. Něco mezi 1 a 2 hvězdy. Když se člověk jen trochu snaží, tak tam nějaky pozitiva jistě najde.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Boha to byla blbost. Po stránce zpracování je to OK, mořští hadi, draci, efekty, všecko OK. Ale ta debila těch děcek, to neni možny! Kde je vyhrabali to je záhada, často jsem dostával nutkání některy fest praštit. Ta jednička měla něco do sebe s tou zimní královnou a skřiňou, ale tady je původní kouzlo narnie, co si pamatuju z prvního dílu pryč. Solidní fantasy by to mohlo být, kdyby místo těch děcek hrálo pár charismatických dospělích, ale takle jako pohádka s dětmi pro děti z toho vznikla kravina.

Jak přicházejí sny (1998)

Štípněte mě! Tfuj byl to jen sen... A byl to dobrý sen, ale přece jenom moje snesitelná míra "romantičnosti" na jeden film byla lehce překročena.

Sexy 40 (2009)

Nic zajímavého, nic nového, nic co stojí za zmínku. Jinak celkem klasická romantická komedie. Na Catherine Zeta-Jonesovou se pěkně dívalo, to je vše. Krize čtyřicátníků mě opravdu nezajímají. Uniká mi nějaký kambek nebo co? Nedávno tady byl The Switch s Jennifer Aniston, to taky nestálo za zmínku, ale aspoň sem se trochu nasmál a teď se v zapomění obrací tohle, že by stárnoucím hvězdám docházeli peníze? Jako ne že by to byla nějaká hrůza, ale mírně pod průměrem to je. Je to takové to myšlení dělám vklidu, jen abych si něco přividělal, ne abych se nadřel.

Tajemství mumie (2010)

Trapas! Moc sem to nechápal, o co že se vlastně ten režisér snaží, jak to vlastně má ten film vypadat. Byl to mix nepovedeného a nevtipného inspektora Clouseau [kluzó] s ženským provedením Indiana Jonese nebo lépe to asi vystihne přirovnání laciná ženská kopie Brendana Frasera (hl. hrdina z Mumie, Mumie se vrací atd.). No prostě to nebylo nic, ani pořádny dobrodružstvi a ani vtipná komedie. No a že by myšlenka probodit kupu mumií (samozřejmě se do toho musí logicky připlést i pterodaktyl, to dá rozum, ten tam přece jasně zapadá), aby ty mumie zase oživili jakousi mrtvou sestru byla bůh ví co. Začátek sice byl přesně jako ze zmiňovaných filmů o mumiích, ale celkem se zdál dobrý, pak se to ovšem s prof. glůmem zamotalo do blbosti a byl konec s nadějí solidního hodnocení.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Kdyby se to natlačilo do těch dvou hodin tak dám 4*, ale 3 hodiny, to už bylo moc. Zbytečně roztáhany, takže sem se místy až nudil, tímto to ztratilo dost na kvalitě. Nechápu proč tak dlouhé, když k tomu očividně není důvod - klidně šlo vypustit nudné scény, film by na obsahu neztratil a získal na poutavosti.

Klub sráčů (2000)

Jako je to na odpad, neskutečná blbost, ale člověk se zasměje. Sem tam se něco objevilo dobrého, tak za tohle dávám 2 hvězdy: "zrzavej chlup a tragéd", "promiň deníčku, že sem si tě nikdy nepsal", "bankovnictví nabízí nesmírně vzrušující kariéru pro takové panice jako jste vy dva", to je za těch 80min to hlavní co stojí za řeč.

Horseland (2006) (seriál) odpad!

Nevhodné pro děti v každém věku.

127 hodin (2010)

Nejlepší příběhy jsou ty, které napsal sám život - něco na tom asi bude. Příběhu se asi nic vytknout nedá, ale k filmu by se nějaké výtky jistě našly. Celkem mi to přišlo všechno známé a povědomé a dohormady mi film moc nového nepřinesl, bude to tím, že jsem viděl seriál Boj o přežití a film Útěk do divočiny, když si oboje poskládáte dohromady tak nic moc nového 127 hodin nepřinese. Velmi dobře volená hudba, ke každé scéně sedla výborně.

Megamysl (2010)

Pěkny, sranda, dobry nápady, solidně vymyšlené. Co se týče hodnocení tak u mě to vychází tak akorát mezi 3 a 4*. Má to na víc jak na 3, ale zase 4 si to nezaslouží. Spíš mě to táhne na ty 3, ale protože se v takovym rodinym animáku objevily skladby jako Highway to Hell od AC/DC a nebo Crazy Train od Ozzyho, tak to musím dat ty 4, tohle sem fakt v rodinnym filmu pro děcka nečekal. Ale vlastně takovyhle hudební klasiky se hodí snad všude, nemám pravdu?