Stopy krve II: Kolem obchází smrt! (1994) odpad!

Ale hovno, čisty odpad,.. už žiadne fuckmenty tohoto typu... zbytočne jak stierače na ponorke. Tak znie patnasty komentar.

Faces of Death (1978) odpad!

Moj krasny sympaticky štrnasty komentarik: Tuto sracku som si pozrel zo zvedavosti, kedze nasa mladez na tom davno ulietala. Chapem,.. teda nechapem. Co je na tom dobre a fascinujuce? asi som fakt hlupy a nevidim do hlbky,ako pritomni uzivatelia,ale ja sa s tym nezmierim. Fascinacia smrtou, hlavne zvieracou, radoby zahovnene umelecke art zabery a snaha sokovat. Fakt kurevsky omyl. Snad uz nikdy viac............. odpad!

Neviditelná (2020)

Ako vidím, je tu veľa profesionálov, ktorí rodili :) Bez pochýb dávame aj druhý pôrod doma, jasná vec. Tento dokument sa díva mojimi očami, ale obsypavať hviezdičkami ho nebudem. Tie si nechám radšej vo vani. Inak za tie cisaraky su pekne peniažky. Sorry porodnici.

Fateful Findings (2014)

Ušetrím ratingu, ale klobúk dolu Neilovi, ako to vie "nandať" všemožným korporáciám, "svetovým pánom" a im podobným. Na to nemá gule nik, preto je Neil braný s rezervou. Vie čo robí, a síce to filmovo podať nevie, preto je za šaška.

Trojúhelník smutku (2022)

Tentokrát bez paľby, pretože sa neviem pozerať intelektuálnymi očami, a všetko mi preklzlo pomedzi riadky. Škoda , tešil som sa. Film pre vyšších levelistov.

Mizerové (1995)

Ešte som nevidel.

Carter (2022)

Neprispievam, keďže kvôli bole- a krúti-hlavu som rezignoval skoro v polovici. Chcel/nechcel byť Gareth a pod., nevyšlo mu to i keby nechcel byť. Okatejší strih by viac prospel, lebo "tancovačka" vyzerala slušne, no na chcený one-shot nepredviedol nič, len nepresvedčivo- chaotický cirkus. Točivá čalamáda kde mi vadilo tzv. Skoro VŠETKO!

Bez ubrousku (2021) (pořad)

Nebudem plytvať odpad!-om, ten zakliesnim inam. Zaznamenal som viac kúskov , akurát ma to hnevá! Natiesnená spodina páchajúca súťaž v tom , kto je najväčší BOREC, koho najviac zničiť a tváriť sa ako osloboditeľ národa. Pekne :)

The Hype House (2022) (pořad)

Hups! " Zakop sem, uklozlo mi to a omylem sem na to narazil" . ASI iba preto aby som VAROVAL (!) AJ "odpad! sa schoval, nielen hviezdičky. Stačí úvod, aby Človek pochopil,že tu všetká prdel končí . Každemu napadne rovnaká otázka: ČJDPT?? Ale 17%?

InstaQueen (2019) (pořad)

Svet upadá do záhuby. Neprišiel som, nepočul som, nevidel som. Pecka pre mladých a nenormálnych. Toto nič nikomu neprináša, len rozširuje vulgárny slovník užívateľa. Nebezpečie zákalu oka a žaludočneho vredu. Nepozerať! Nechcem urážať hodnotenie odpad!, preto ho strkám späť do vrecka.