Od nuly (2022) (seriál)

Ty nejlepší filmy/seriály jsou ty, na které nedokážeme přestat nějakou chvíli myslet. Dva dni jsem toho plná. Někoho možná odradí pomalým začátek a nechá se zmást náznakem telenovely .. ale kdo vydrží, bude odměněn. Životě je pomíjivý a může se změnit mrknutím oka, doslova.....

Encanto (2021)

Během chvíle se stala jednou z našich nejoblíbenějších Disney pohádek. Soundtrack je úžasný. Barevné, krásná pointa, příběh graduje. Milujeme

Chvilky (2018)

Úplně zbytečný film. Nepřinesl mi nic. Kdyby se nenatočil/neviděla bych ho, nic by se nestalo. Žádné hlubší poselství nepředáno

Tampa na prodej (2021) (pořad)

Proti Makléřům z Hollywoodu strašně slabé, postavy nesympatické, celkově děj nezajímavý. Za mě obrovské zklamání

Zpívej 2 (2021)

Jsme plni dojmů. Skvělý, dojemný, úžasný melodie. Povedlo se víc jak jednička :)

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Wau. TV seriál úplně nesnáším (děti moc miluji). Film úžasné grafické zpracování, moc pěkný příběh. Fantazie tvůrců asi nezná mezí :D děti úplně v euforii. A že je to předvídatelné? No to nemohl přeci nikdo čekat nic jiného 😅

13 minut (2021) (TV film)

Neuvěřitelný, jak umí být někteří stále nenapravitelní..... Skvělé vystavený dokument. Konfrontační. Bez obalu.

Raya a drak (2021)

Plná dojmů a emocí. Vizuálně to nejluxusnější, co si od Disneyho může člověk jen přát. Opravdu pastva pro oči. Řeči s neinovativním příběhem úplně nechápu. Přijde mi, že to vnáší spoustou nového. A že je pohádka výprava, kde se plní "úkoly" aby to dobře dopadlo, tak to já spíš od pohádky očekávám. Myslím,že doma bude pro děti i pro mě patřit do výběru oblíbených