24 Hodin: Nezastavitelný - 7:00 p.m.-8:00 p.m. (2017) (epizoda)

Osmá epizoda je hustě nabušená. Ta záchrana Erica mi trochu připoměla jak jel Jack zachránit v první sezoně 24 svoji dceru. Trochu zamrzelo, že nebyl vidět výbuch, ale asi nějaké peníze spolkl návrat Tonyho. Poprvé za celou historii 24 stojí za režií žena. Klobouk dolů rozjela to pěkně. Osmá epizoda 100%!!! :-)

24 Hodin: Nezastavitelný - 5:00 p.m.-6:00 p.m. (2017) (epizoda)

Šestá epizoda byla taky dobrá. Připomenulo mi to první epizodu 4 sezony 24 a taky tuším 4 díl 6 sezony 24. Nechci spoilerovat tak nebudu psát co mi to přesně připomenulo. Každý určitě bude vědět co myslím. Jinak co mě naštvalo tak byli ty české nápisy. Splést si znovu Čečnu s Českem to je teda síla. A kvůli tomu Česku dám 80% :-)

24 Hodin: Nezastavitelný - 2:00 p.m.-3:00 p.m. (2017) (epizoda)

Pěkně se to rozjíždí. Zatím se my všechny linie líbí. Nejvíc po linii Cartera asi škola. Čekám kdy se objeví Toník Almeida. Třetí epizoda 100%. PS: Nesrovnávat s původní 24 a bude se vám to líbit :-)

24 Hodin: Nezastavitelný - 1:00 p.m.-2:00 p.m. (2017) (epizoda)

Druhý díl mě baví taky. Jack chybí, ale Carter není tak hroznej a celkem se tam hodí. Nikdy bych nečekal, že když oznámili Corey Hawkinse, že mi tam nebude vadit. Když jsem viděl koho vybrali tak jsem tenkrát kroutil hlavou. Beru zpět hodí se tam a omlouvám se mu. Nechci spoilerovat tak napíšu , že 2 epizoda je taky za 100%. PS: Těším se na 3 epizodu!!! :-)

24 Hodin: Nezastavitelný - 12:00 p.m.-1:00 p.m. (2017) (epizoda)

Tak se nám vrátila 24 tentokrát bez Jacka Bauera. Zpočátku mě zarazilo modré logo a modré hodiny, ale chápu, že se seriál chce trochu lišit od originálu. Černoch Eric Carter samozřejmě nemá na Kiefera, ale čekal jsem to o dost horší. První epizoda nebyla vůbec špatná. Akorát co mě naštvalo tak první trailer, který vyšel tak měl obsahovat záběry jen z první epizody a polovina věcí tam nebyla tak jsem zvědavý jestli se nějaké ty záběry z toho traileru v seriálu ukážou. Přeji seriálu jen to nejlepší, ale určitě bych chtěl ještě jednu sezonu s Bauerem a aby byl jeho příběh konečně uzavřen. Konec 24: LAD mě opravdu nepřišel důstojným pro Jacka. Klidně se můžou Jack a Carter setkat a bojovat spolu proti teroristům to by mohlo být zajímavé. Je to 24 takže za pilot i bez Jacka 100%!!! :-) PS: Zkuste nesrovnávat s originálem.

Záchrana zvířecích sirotků (2014) (seriál)

Tak nějak náhodou jsem zkouknul první díl 3dílného dokumentu Záchrana zvířecích sirotků. Je to hezký dokument. Zvířátka jsou nádherný. Co mě nejvíc štve je to, že když jsem si oblíbil lenochoda Newbieho tak to bohužel nejspíš nepřežije. Život je hold SVINĚ!!! Hned bych ho bral domu je fakt parádní prcek. Je mi ho neskutečně líto. :-(

Half-Shell Heroes: Blast to the Past (2015) (TV film)

Tak tohle byla bomba! Želvy a dinosauři a konečně i v kreslené variantě. Stejný dabing jako v seriálu Želvy ninja (2012) a ještě větší legrace. CGI seriál mám moc rád, ale nezlobil bych se kdyby byl zase někdy další takový speciální díl. Želvy tam jsou správně malinkatý a i ta animace je pěkná. Konec zůstal jakoby otevřený tak netuším jestli bude pokračovat ve 4 sezoně a nebo nebude. Za mě 100%, protože mě to dost překvapilo a pobavilo.