Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor
  • Drama

plakát

The Fugitive (2020) (TV seriál)

Kiefer Sutherland is back!!! Seriál se mi líbil hodně. Co mě štvalo tak ten formát okolo 8 minut někdy ani ne to je teda taková kravina. Naštěstí jsem si počkal na celou sezonu tak mě to zase tak neštvalo. Má to tu výhodu, že tam není moc vaty a pořád se něco děje. Nevypadá to tak epicky jako 24 hodin ale tak je to Quibi ne Fox. Kiefer a Boyd to vytáhli vysoko akorát mě trošku zklamal poslední díl. Čekal jsem něco trochu většího a ono se to vyřešilo na začátku 14 dílu a pak se už nic nedělo. Zasloužilo si to větší závěr. No co těch 100% si to zaslouží, protože jsem se ani minutu nenudil. :-)

plakát

Premiér (2019) (TV seriál) odpad!

Co to je za hovno z nutrie? Co to je za hlen z nosu, za chcanku z bobra. Není to nějaký virus? To je zbraň hromadného ničení. Snad to není Koronavirus!!! Jako vážně viděl jsem, slyšel jsem a zblbnul jsem. 0%!!! Hnůj všech hnojů!!!

plakát

E.T.: A Holiday Reunion (2019) (TV film)

Reklama americké televize NBC. E.T. se vrátí a navštíví dospěleho Elliotta. Co se dá dokázat za 4 minuty je neuvěřitelné. Tolik narážek na původní film, že je jen tak nespočítáte. Krásné setkání a slza ukápla. E.T.: A Holiday Reunion 100%!!!

plakát

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Úžasný film. Pustil jsem si nezmršenou původní verzi z roku 1982. E.T. je tak úžasný mimozemšťan, že by ho chtěl mít každý doma. Asi nejlepší film Stevena Spielberga. Nedokážu pochopit tu upravenou verzi z roku 2002. Všichni se koukněte na původní verzi s původním dabingem kde E.T. mluví hlasem Stanislava Fišera. Tady to je za 100% jinak to ani nejde. :-)

Hors piste (2019)

Dva záchranáři jdou zachránit jednoho chlapíka a chudák si bude přát aby ho nikdy zachránit nepřišli. Hors piste 100%!!!

Dětská hra (2019)

Remake o panence Chucky. Originál jsem nikdy neviděl jen ukázky takže vím, že se do panenky dostane vrah při umírání. Tady panenku trošku upraví chlápek při výrobě ve fabrice než sebou práskne na auto a spáchá sebevraždu. Potom panenku dostane klučina od své matky a panenka začne vnímat násilné chování a tak začne vraždit a vraždit celkem zajímavým způsobem. Film někdy vypadá i celkem směšně, když vidíte jak vraždí panenka. Takový komediální horor. Dětská hra 100%!!!

plakát

Kim Possible (2019) (TV film)

Upřímně jsem neviděl ani jeden díl seriálu jen kousíčky. Asi jsem byl na film nějak naladěn, ale mě se líbil. Nebyl dlouhý a opravdu mě to bavilo. Jasně je to ptákovinka, ale když se film nebere vážně tak se dá v pohodě koukat. Sadie Stanley to hrála tak odhodlaně, že se to jen tak nevidí u filmu podle dětského seriálu. Klidně bych koukl i na druhý díl až bude. Kim Possible 100%!!!

Nekonečný příběh (1984)

Parádní fantasy film Wolfganga Petersena. Na tu dobu krásné triky a hlavně příběh dávající hlavu a patu. Říše fantazie je nádherná a hlavně Falko s dabingem Eduarda Cupáka je boží. Škoda, že další dva díly jsou totální srágory a když jsem si ted první díl pouštěl tak jsem druhý a třetí díl s čistým svědomím vynechal. Nekonečný příběh 1 za 100%!!!

Doom: Annihilation (2019)

Tak jsem četl komentáře tady na CSFD a říkal jsem si že to bude pěkná kravina. Potom jsem koukal na trailer a podle toho to vypadalo jako kravina. Nakonec jsem se odvážil film pustit a jasně je to levné béčko, ale zase taková hrůza to nebylo. Určitě bych to nepřirovnával k Asylum. Efekty nebyli nic moc ale zase že by to bylo tak strašné to ne. Doom jsem hrál to už je pěkná doba a už si z toho popravdě moc nepamatuji. Proto mě to zase tak nenaštvalo, že se to jmenuje Doom. Celou tu dobu jsem si film užil a i když si zaslouží tak 50% tak já dávám 100% protože mi přijde že to všichni srovnávají s jedničkou, která je rozpočtem úplně někde jinde. PS: Příště by to chtělo lepší hlavní postavu a bylo by to lepší!!!

plakát

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

Parádní komiksový film. Želvy Ninja mám rád už od mala a Batmana taky takže když jsem se dozvěděl, že bude animovaný film tak jsem měl obrovskou radost. Mám strašnou radost, že se to ve filmu řeže hlava nehlava a dokonce je to snad poprvé kdy vidíme u Želv Ninja krev. Doufám, že bude druhý díl, protože konec naznačil, že ano. 100%!!!

Ovládací panel
2 body