Scary Movie 4 (2006)

O třídu lepší než druhý díl a zase jako u dvojky jde o to jakou máte zrovna náladu když si film pouštíte. Začátek na Saw se mi hodně líbil. Pak je to spíš průměr, ale i tak se zasmějete. 75%

Scary Movie 3 (2003)

Asi stejně oblíbený díl jako jednička. Ta parodie na Kruh je bomba. Hodně dobrý díl. 100%

Scary Movie 2 (2001)

Asi nejslabší díl, ale i tak je to prča. Jde o to jak je na film člověk naladěn. Někdy přijde trapný a nechutný a jindy zase se člověk směje i těm nechutnostem. Určitě to, ale není zase taková tragédie. 70%

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Nejlepší díl z celé série. Parodie na Vřískot je asi nejlepší. Je to tak praštěný až je to super sranda. 100%

Brigada - Brigáda (2002) (série)

Hodně dobrý seriál. Konečně jsem si udělal čas na všech 15 epizod a musím říct paráda. Nikdy jsem moc ruské seriály nemusel, ale Brigáda je opravdu propracovaná mafiánská sága. Škoda, že nevznikla druhá sezona. Rusové se tentokrát vytáhli jak příběhem tak i herci takže super seriál. Dokoukal jsem na jeden zátah. 100%

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

DVD jsem si koupil v Tescu z důvodu toho, že byl nákup nad 500 kč a tak vyšlo na 99 kč což zase není taková darda. Hned jsem to zkouknul a film mě zabavil takže v pohodě. Určitě nemá smysl srovnávat Čtyřlístek z Pixarem nebo jinou americkou firmou. Je to prostě český film a tak se musí brát. Myslím si, že už Kozí příběh 2 měl co nabídnout a Čtyřlístek vypadá taky pěkně. Hlavně pěkný je, že všechny hlavní postavy jsou ve 3D a ostatní kreslený. Je to takový počítačově-kreslený film pro všechny co mají rádi Čtyřlístek a už jen kvůli tomu se vyplatí dát plný počet a doufat, že se někdy objeví Čtyřlístek 2 a překoná tento první díl. 100%

Pravda o přistání na Měsíci (2003) (TV film)

Ani nevím co na tento dokument říct. Dokument se snaží vyvolat dojem, že dává prostor dvěma stranám, ale ve skutečnosti to tak není. Ten malej prcek všechny věci vyvrátí. Někdy ani ne moc přesvědčivě. Já NASA prostě nevěřím. Na internetu jsou dokonce videa Neila Armstronga z rakety jak točí měsíc jak se přibližují a potom je vidět, že to točí schválně přiblíženě a jsou od měsíce pěkně daleko. Potom měl být přenos na živo a Neil Armstrong se baví s Houstonem, že to co natáčí pustí další den lidem na zemi. No a taky kámen s písmenem C, který má být vlas na negativu a zrovna se ten vlas stočil přesně do písmene C. No a pak NASA písmeno C na dalších fotkách smazala. Nikdy Neil Armstrong po letu nemluvil snad jen jednou a to brečel a říkal něco o lžích. Nevěřim ani měsíčním horninám. Ani vlajkám na měsíci a ani těm zrcadlům na měsíci. Uvěřím až tam poletí někdo jinej a ukáže, že tam Američani nechali ty věci jak říkají. Potom uznám, že jsem se zmílil, ale nejspíš čekám, že tak do 10-20 let vyjde pravda najevo a bude to pěknej šok. Dokument tak na 50%

Vylomeniny (2013) (pořad)

Zatím to je celkem sranda. Zatím jsem viděl všechny díly a zatím dávám 100%. Nechce TV Prima dát místo podělaný Partičky dva díly Vylomenin. Určitě parádní volba. :-D

Partička (2011) (pořad) odpad!

Ani nevím co na to říct. Možná prvních pár dílů byla trochu sranda a dalo se to vydržet, ale to co předvádí ta pětice idiotů v poslední době snad ani není možný. Bohužel pro mě není vtipný když všichni žvatlají jako kreténi a totálně se opakují. Lidi ve studiu se smějí jako by v sobě měli 10 kg kokainu. Nejmenší zlo je asi Igor Chmela a proto mu radím odejdi než se z tebe stane blbec jako ty ostatní. Suchánek a Genzer netřeba nějak hodnotit. Ty jsou už mrtví od doby posledních dílů Tele Tele. K Sokolovi se ani nehodlám obtěžovat vyjadřovat. Pořád nedokážu pochopit kdo mohl dát peníze na jeho nový film Krásno. Blbost lidí je nekonečná. Vítejte v České republice. Partičku ODPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kozí příběh se sýrem (2012)

A máme tu druhý díl. Animace je lepší a příběh bláznivej od začátku do konce. Pro mě lepší jak jednička. Pěkně barevná pohádka co se jen tak nevidí. Doufám, že bude trojka.