Dokonalý svět (1993)

Nejdojemnější film, který mé oči zažili ve světové kinematofrafii. Nejkrásnější film na světě, který Clint Eastwood mohl režírovat! Ze zločince se stal nejlepší "otec" malého kluka, který byl unesen. Takový filmy fakt se hledají těžko, tenhle je velkou vyjímkou! .... Musim přiznat, že vůbec nebrečim, ale tady mi slzyly oči... Kevin Costner zahrál svojí roli úžasně... Já jsem dojat... Já nemám moc rád filmy, který trvaji 3 a více hodin, ale u tohdle filmu bych strávil klidně celý den .. 100%

Stíny Abadanu (2006) (amatérský film)

Je třeba říct, že Tento film na mě zapůsobil hodně dobře! Musim pochválit režiséra, který co si budu nalhávat nejprve mi napoveděl, že jeho film stojí za ...... ALE! Toto jakožto válečný filmek mě celkem nadhnul .. 50%

Mrkev a mlíko (2009) (amatérský film) odpad!

Tento film se mi absolutně nelíbil.

Fotři jsou lotři (2010)

Další libové pokráčování teď už veleúspěšné komedie, která mě opět pobavila :) .. Víceméně nemám co dodat k tomuto filmu, protože to opět nadchlo víc než jsem si myslel.

Co se vlastně stalo (2008)

Je to spíše 3-4 hvězd, protože mě bavil i nudil, ale i když teda Kristen tam hrála jen chvíli, tak to stálo za to ty 2-3 scénky s ní vidět :) ... A Robert De Niro zahrál výborně. Bruce Willis na mě působil komickým dojmem, když jsem viděl ty jeho vousy, umíral jsem smíchy (:-DDD) Nejdříve jsem nevěřil tomu, že to je on, ale pak jsem se koukl na herce a fakt to byl on :D. Přišlo mi to dobrý vidět hrát ve filmu Bruce Willise jako reálnou hvězdu. 70%

Úkryt (2002)

Film: Film se povedl, už od začátku David Fincher je hodně proslaven známíma kouskama, jako je například film - Sedm, Hra, Klub rváčů, Zodiac, atd... Ani jeden z těchto filmů jsem neviděl, ale viděl jsem film úkryt a povídám vám, že to je absolutní pecka horor film! Kupodivu já horory nemám rád, protože nesnášim lekačky, i když se mi to taky líbí, ale nesnášim to na druhou stranu. Film úkryt je pro mě hororem, který mě nevylekal ani jednou. Nejvíc se mi líbila stránka dramatická ( myslím scénky s Jodie). Dramatický scénky s Kristen to jsem skoro brečel, ale musel jsem si říct, že je to jen film. Ještě na závěr musim pochválit kameru, která byla prostě dokonalá! 95%. Obsazení: KRISTEN STEWART: Nejkrásnější holka,herečka na této planetě! Já nevim co sem ještě psát, protože jakákoliv pozitivní věc na Kris mě napadne hned jí musim napsat! V tomto filmu mě opět natchla a vůbec mi nevadilo, že zde hrála jako malá holčina, ba naopak předvedla nejkrásnější a nejdojemnější roli v celém filmu! Pro mě je to herečka života! Jodie Foster: Mám moc rád tuhle herečku. Nemá chybu a ve všech dramatických filmech dokáže člověka tak naplnit obav! Prostě dokonalost! Když má někdo talent, tak tady vidíte výsledek :) ...Jodie je talent tady to předvedla už od začátku, prostě miluju její dramatický chvilky, někdy se i dokážu spotit, co dokáže ona! Ostatní obsazení neznám, až na Foresta Whitakera, který je taky jedničkou filmu.

Přeber si to znovu (2002)

Libovka,libovka. Robert je prostě génius a tady jsem se nasmál víc než je zdrávo :D ... Miluju ty jeho kecy , prostě bomba! A závěrečnej zpěv Roberta?? Tak to jsem chcípal :DDDDDDDDDd Borec je to!!

Pro jedno kousnutí (1985)

Jim Carrey je borec, co prostě dodat. V tu dobu tenhle film patřil mezi jeho začáteční filmy a musim říct, že, i když nějácí lidé říkají, že v tomto filmu nedělal ještě ty svoje "magořiny" , tak i tak to byl výbornej film Jima Carreyho! Super příběh. Filmy s upírama mi nevadí, tak asi pro to se mi to taky líbilo.. Jen tak Dál Jime

Zuřící býk (1980)

Film Zuřící Býk mě moc nenatchl, tak, jak jsem si představoval. 4ekal jsem víc detjlnější záběry z boxu, než ze života. Ale zase ta lepší stránka filmu je kamera, která točila celej film. Poprvé jsem taky poznal černobílý svě, kterej se mi opravdu líbil, což se moc u mě nepředpkládalo, ale zde jsem se nenudil. Opravdu musim pochválit, páč na tu dobu, klobouk dolu... Robert De Niro zde stvárnil mladého boxera, kterýho jsem se bál i já :D ... Film hodnotim taky pozitivně, protože nebyl zbytečnš zdlouhavej, což na tu dobu bylo neobvyklí, A samozdřejmě nemůžu zapomenout na režiséra filmu -Martina Scorsese, kterýmu patří pochvala.

Já, padouch (2010)

Dobrá komedie, občas jsem se zasmál. Je to ta odreagovací, kde se nesmějete nepřetržitě, nýbrž občas. Nějáký scény mě fakt pobavili, například scéna na pouti, to jsem ležel smíchy :DDD.. Ale taky to bylo časem nudný, nu prostě průměrný animák --- 3 hvězdy :)