TerrorVision (1986) odpad!

Umiřít nudou nebo pustit si tenhle film? Zvítězila první varianta

Vyšinutý (2020)

Super námět,ale tyhle filmy vždycky tak poserou tou nerálností. Uplně mě vytáčí, že má někdo chuť točit nereálný scénáře. Nebudu spoilerovat, ale frajer by už na začátku filmu byl minimálně dopaden. V životě by se mu nepodařilo to dotáhnout až takhle daleko. A už vidim jak hledaj vraha a pošlou za nim jednoho policajta. Za scénář nehoráznej ODPAD! Ale za typ a námět filmu slušný 3. 50%

Tenet (2020)

Celkem zklamání. Tyhle filmy chce vidět aspoň 3 krát, aby jste pochytili o co tam vlastně jde. A já teď hodnotim můj první dojem. Až na scénu s explodujícím letadlem (která se točila bez pomocí počítačových efektů) a hudby, jsem zůstal chladnej. Místama jsem toužil po odchodu z kina. Snad dostanu odvahu v budoucnu pustit si jej ještě jednou a přehodnotit. 30%

Proroctví z temnot (2002)

“Horších pět”. Film mě fascinoval. Podle skutečných událostí - takové filmy miluju, ať už to pravda je či nikoliv. Vžiju se do filmu a nechci, aby skončil. Navíc perfektní filmové obsazení. 90%

Život je život (2015)

Nevim, co si o tom filmu mám myslet. Pár vtipných nesmyslných scén, jako volá mi Vatikán nebo skluzavka do neznáma a nástup do rolce royce, ale jinak šílená sračka, za kterou bych nedejbože až do kina nikdy nezašel.

Kdo s koho (2001)

Průměrná De Nirovka s probuzejicim ucinkem a dobrym koncem. 45%

365 dní (2020)

Pustit si tohle nebo porno, vyjde to na stejno. Ve finále to byl i průměrně dobrý příběh.50%

White Lines (2020) (seriál)

Hodně pivedený seriál. Boxer - nejlepší herec a postava v serialu

Nebezpečné lži (2020)

Koukatelný, ale předvídatelný. Horší průměr. 40%