Vyproštění (2020)

Naprostá pecka. Nejlepší film na Netflixu a nyní jej přesouvám do mé topky 10! Čekal jsem, že to bude za to stát, ale že mě to až takhle dostane, to mě překvapilo. Komu se líbi trilogie 96 hodin, tak když to řeknu blbě, tak to je na stejný bázi co se týče triků, chvatů, hmatů. S tim reálnějším rozdílem, že tady to hraje mladej kluk, tim nechci poškodit něják Liama Nielsena, ale víc mě to zaujalo. Parádní akce, naprostej orgasmus, mý oči nestíhaly. Miluju tyhle filmy se záchraniu tématikou - v hlavní roli žoldáka. I když trošku nereálný konec (to by bylo, aby byl film bez te americnosti vystrilet pulku armady ve dvou lidech). Ale přehlídnu to a jasných 100%

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka (2019) (seriál)

Spoiler!!!!!!!!!!!!!!!...................................................................................................................................................................................Masakr! 3 dílný dokument o šíleném magorovi, kterýho filmy dovedly k reálné vraždě!

Nepříčetná (2018)

Spíš než horor mi to přišlo jako solidní psycho. Až na malý detail mi to přišlo tak reálný. Zase ta “američnost” bodnu někoho do krku a on žije a dokonce v dalšim střihu ani nejeví žádný příznaky ublížení natož bodnutí. Cenim, že celý film byl natočen na iphone 7 plus, i když ve 4 K rozlišení, tak bych to ani nepoznal, kdybych si o tom nepřečetl. Je to film tak na 2 zhlédnutí. 70%

Vivárium (2019)

Masakr film! Takovyhle scifi miluju. Super pribeh, jasne pochopitelnej. Prislo mi to neco na zpusob Truman show. 85%

Mizerové navždy (2020)

Parádní pokračování týhle akční komedie! Spousta humoru a akce. Už se těšim na další díl. 80%.

Irčan (2019)

Klasická gangsterka novějšího typu. Dobrý příběh, ale něják extra to se mnou nehlo. Scorseseho gangsterky z let minulých mě zasáhly víc. Hudba ale super. Nicméně průměrný story. Kdybych nebyl v karanténě a neměl tolika času, tak bych se na to asi nepodíval nebo bych si musel vzít dovolenou. Strašně zdlouhavý až mě to už chvílema rozčilovalo. 50%

Vlastníci (2019)

Zasmal jsem se celkem tak 2 krat na zacatku. Přišlo mi to pak až moc přehnaný, i když to bylo cílený. Mně to neoslovilo, spíš s prominutím už sralo. Po druhé bych si to nepustil. 35%

Nevystupuj! (2018)

Myslel jsem, že tenhle typ filmu už nenajdu - a přece jen. Tak něják jsem předpovídal jak to dopadne, ale napínavost postavena na vyšším levelu, z čehož film staví na jinou úroveň. 75%

Díra (2019)

Nevím, co si o tom filmu myslet. Dost zajímavý průběh. Samozřejmě konec totálně na sračku.30%

Dokonalost (2018)

Vcelku dobrý příběh, ve kterem od začátku je jasný, že bude zamotaný a ne uplně odhadnutelný, ale nakonec v tom nebylo nic extra, co by mě něják extra nadchlo. 50%