Lékořicová Pizza (2021)

Lidi v sedmdesátkách víc běhali. Příběh slabý, špatně podaný, hudební výběr o ničem. Plus za hodnověrné šílené reálie sedmdesátých let.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Pěkná pocta. Bavilo stejně jako předchozí díly točené otcem režiséra.

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Dokonalé. Brilantní scénář, herecké výkony, humor, dokonce i fotbal mě tam bavil ! V dnešní době člověk něco takového potřebuje. Netrpělivě čekám na třetí sérii...

Ted Lasso (2020) (seriál)

1883 (2021) (seriál)

Mělo to místy slabší místa, ale poslední dva díly vše vynahradily. Už dlouho jsem nic tak citlivého neviděla. Obrovská odvaha těch lidí, v těch krutých podmínkách zůstat lidský, to chtělo charakter.

Durrellovi - Série 4 (2019) (série)

Potřebovala jsem něco pohodového, milého, slunečného a s mořským vánkem. Splnilo se. Knihy G. Durrella jsme milovali v rodině všichni.

Durrellovi - Série 3 (2018) (série)

Durrellovi - Série 2 (2017) (série)

Durrellovi - Série 1 (2016) (série)

Durrellovi (2016) (seriál)